Dolphin Emulator - en to fa translation catalogue (729 entries)

en:  (too many to display)
fa: (برای نمایش دادن بسیار زیاد است)

en:  Game :
fa: بازی :

en: ! NOT
fa: ! نه

en: "%s" does not exist.
     Create a new 16MB Memcard?
fa: "%s" وجود ندارد.
    یک کارت حافظه ۱۶ مگا بایتی جدید ساخته شود؟

en: "%s" is an invalid GCM/ISO file, or is not a GC/Wii ISO.
fa: "%s" این یک فایل گیم کیوب/وی فاقد اعتبار است، یا این فایل آیزو گیم کیوب/وی نیست.

en: %1$sCopy%1$s
fa: %1$sکپی%1$s

en: %s already exists, overwrite?
fa: %s وجود دارد، بازنویسی شود؟

en: %sDelete%s
fa: %sحذف%s

en: %sExport GCI%s
fa: %sصادر کردن جی سی آی%s

en: %sImport GCI%s
fa: %sوارد کردن جی سی آی%s

en: %u Free Blocks; %u Free Dir Entries
fa: %u بلوک های آزاد; %u ورودی های پوشه آزاد

en: && AND
fa: && و

en: &Breakpoints
fa: &نقاط انفصال

en: &Delete selected ISOs...
fa: &حذف آیزو های انتخاب شده...

en: &Emulation
fa: &برابرسازی

en: &File
fa: &فایل

en: &Frame Advance
fa: &پيشروى فریم

en: &Fullscreen
fa: &تمام صفحه

en: &Graphics Settings
fa: تنظیمات &گرافیک

en: &Help
fa: &کمک

en: &Hotkey Settings
fa: تنظیم &شرت کاتها

en: &JIT
fa: &جیت

en: &Load State
fa: &بارگذاری وضعیت

en: &Memcard Manager (GC)
fa: مدیر &کارت حافظه (گیم کیوب)

en: &Memory
fa: &حافظه

en: &Open...
fa: &باز کردن...

en: &Options
fa: &گزینه ها

en: &Pause
fa: مکث

en: &Play
fa: &شروع بازی

en: &Properties
fa: خواص

en: &Refresh List
fa: &به روز کردن لیست

en: &Registers
fa: ثبت کردن

en: &Reset
fa: شروع &دوباره

en: &Sound
fa: &صدا

en: &Stop
fa: &توقف

en: &Tools
fa: &ابزارها

en: &Video
fa: &ویدیو

en: &View
fa: &دیدگاه

en: &Wiki
fa: &ویکی

en: (off)
fa: (خاموش)

en: <Insert name here>
fa: <اسم را اینجا وارد کنید>

en: <No resolutions found>
fa: <سایز تصویر پیدا نشد>

en: <Nothing>
fa: <هیچ>

en: A game is not currently running.
fa: بازی در حال حاضر اجرا نشده است.

en: AR Codes
fa: کدهای اکشن ریپلی

en: About Dolphin
fa: درباره دلفین

en: Accuracy:
fa: دقت:

en: Action Replay Code Decryption Error:
    Parity Check Failed
    
    Culprit Code:
    %s
fa: خطای کدگشایی کد اکشن ریپلی:
    بررسی بیت توازن (پریتی) با شکست مواجه شد
    
    کد خراب:
    %s

en: Action Replay Error: Invalid size (%08x : address = %08x) in Add Code (%s)
fa: خطای اکشن ریپلی: سایز نامعتبر (%08x : آدرس = %08x) در اضافه کردن کد (%s)

en: Action Replay Error: Invalid size (%08x : address = %08x) in Fill and Slide (%s)
fa: خطای اکشن ریپلی: سایز نامعتبر (%08x : آدرس = %08x) در پر و اسلاید کردن (%s)

en: Action Replay Error: Invalid size (%08x : address = %08x) in Ram Write And Fill (%s)
fa: خطای اکشن ریپلی: سایز نامعتبر (%08x : آدرس = %08x) در پر کردن و نوشتن حافظه (%s)

en: Action Replay Error: Invalid size (%08x : address = %08x) in Write To Pointer (%s)
fa: خطای اکشن ریپلی: سایز نامعتبر (%08x : آدرس = %08x) در نوشتن به اشاره گر (%s)

en: Action Replay Error: Invalid value (%08x) in Memory Copy (%s)
fa: خطای اکشن ریپلی: مقدار نامعتبر (%08x) در کپی حافظه (%s)

en: Action Replay Error: Master Code and Write To CCXXXXXX not implemented (%s)
    Master codes are not needed. Do not use master codes.
fa: خطای اکشن ریپلی: کد مستر و نوشتن به CCXXXXXX تکمیل نشده است (%s)
    به کدهای مستر نیاز نیست. از کدهای مستر استفاده نکنید.

en: Action Replay Error: invalid AR code line: %s
fa: خطای اکشن ریپلی: خط کد نامعتبر اکشن ریپلی: %s

en: Action Replay: Conditional Code: Invalid Size %08x (%s)
fa: خطای اکشن ریپلی: کد نامعلوم: سایز نامعتبر %08x (%s)

en: Action Replay: Invalid Normal Code Type %08x (%s)
fa: خطای اکشن ریپلی: الگوی کد عادی نامعتبر %08x (%s)

en: Action Replay: Normal Code %i: Invalid subtype %08x (%s)
fa: خطای اکشن ریپلی:  کد عادی %i: کد فرعی نامعتبر %08x (%s)

en: Action Replay: Normal Code 0: Invalid Subtype %08x (%s)
fa: خطای اکشن ریپلی:  کد عادی ۰: کد فرعی نامعتبر %08x (%s)

en: Adapter:
fa: آداپتور:

en: Add
fa: اضافه کردن

en: Add ActionReplay Code
fa: اضافه کردن کد اکشن ریپلی

en: Add Patch
fa: اضافه کردن وصله

en: Add...
fa: اضافه کردن...

en: Adjust the analog control pressure required to activate buttons.
fa: تنظیم فشار کنترل آنالوگ برای فعال کردن دکمه ها لازم است.

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: All Save States (sav, s##)
fa: همه وضعیت های ذخیره (sav, s##)

en: All Wii ISO files (iso)
fa: همه فایل های آیزو وی (iso)

en: All compressed GC/Wii ISO files (gcz)
fa: همه فایل های آیزو فشرده شده گیم کیوب/وی (gcz)

en: Analyze
fa: تحلیل کردن

en: Angle
fa: زاویه

en: Anisotropic Filtering:
fa: فیلتر ناهمسانگر:

en: Anti-Aliasing:
fa: آنتی آلیاسینگ:

en: Apploader is the wrong size...is it really an apploader?
fa: سایز بارگذار برنامه اشتباه است...آیا این واقعا بارگذار برنامه است؟

en: Apploader unable to load from file
fa: بارگذار برنامه ناتوان در بارگذاری از فایل

en: Apploader:
fa: بار گذار برنامه:

en: Apply a post-processing effect after finishing a frame.
    
    If unsure, select (off).
fa: اعمال کردن یک افکت پس پردازی بعد از اتمام یک فریم.
    
    اگر در این مورد اطمینان ندارید، (خاموش) را انتخاب کنید.

en: Are you sure you want to delete "%s"?
fa: آیا شما مطمئن هستید که میخواهید "%s" را حذف کنید؟

en: Aspect Ratio:
fa: نسبت طول به عرض تصویر:

en: At least one pane must remain open.
fa: حداقل یک قطه می بایست باز بماند.

en: Audio
fa: صدا

en: Audio Backend:
fa: پشتوانه صدا:

en: AudioCommon: Error opening AO device.
fa: AudioCommon: خطا در باز کردن دستگاه خروجی صدا.

en: Auto
fa: اتوماتیک

en: Auto (Multiple of 640x528)
fa: اتوماتیک (ضریب ۶۴۰x۵۲۸)

en: Auto (Window Size)
fa: اتوماتیک (سایز پنجره)

en: Automatically adjusts the window size to your internal resolution.
    
    If unsure, leave this unchecked.
fa: تنظیم اتوماتیک سایز پنجره با توجه به وضوح داخلی.
    
    اگر در این مورد اطمینان ندارید، این گزینه را فعال نکنید.

en: BP register
fa: ثبت اشاره گر پایه

en: Back
fa: برگشت

en: Backend Settings
fa: تنظیمات پشتوانه

en: Backend:
fa: پشتوانه:

en: Background Input
fa: ورودی پس زمینه

en: Backward
fa: به عقب

en: Banner
fa: نشان

en: Banner Details
fa: جزئیات نشان

en: Banner:
fa: نشان:

en: Bar
fa: نوار

en: Basic
fa: بنیانی

en: Basic Settings
fa: تنظیمات بنیانی

en: Bass
fa: بم

en: Block Allocation Table checksum failed
fa: چک سام جدول تخصیص بلوک با شکست مواجه شد

en: Blocks
fa: بلوک ها

en: Blue
fa: آبی

en: Blue Left
fa: آبی چپ

en: Blue Right
fa: آبی راست

en: Bottom
fa: پائین

en: Bound Controls: %lu
fa: کنترل های محدودیت: %lu

en: Broken
fa: خراب

en: Browse for a directory to add
fa: مرور برای پوشه جهت اضافه کردن

en: Browse for output directory
fa: مرور برای پوشه خروجی

en: Buffer:
fa: حافظه موقت:

en: Buttons
fa: دکمه ها

en: Bypass the clearing of the data cache by the DCBZ instruction. Usually leave this option disabled.
fa: گذشتن از پاکسازی حافظه ميانى دادها توسط دستور DCBZ. معمولا این گزینه را غیر فعال رها کنید.

en: C Stick
fa: استیک سی

en: CPU Emulator Engine
fa: موتور پردازشگر برابرساز

en: Cancel
fa: لغو کردن

en: Caps Lock
fa: کپس لاک

en: Center
fa: مرکز

en: Change &Disc...
fa: تعویض &دیسک...

en: Change Disc
fa: تعویض دیسک

en: Change the language of the user interface.
    Requires restart.
fa: تغییر زبان برنامه.
    شروع دوباره برنامه لازم است.

en: Chat
fa: گپ زدن

en: Cheat Code
fa: کد تقلب

en: Cheat Search
fa: جستجوی کد تقلب

en: Check Partition Integrity
fa: برسی عدم نقص پارتیشن

en: Checking integrity...
fa: برسی عدم نقص...

en: Choose a DVD root directory:
fa: انتخاب یک پوشه ریشه برای دی وی دی:

en: Choose a NAND root directory:
fa: انتخاب یک پوشه ریشه برای نند:

en: Choose a default ISO:
fa: انتخاب آیزو پیش فرض:

en: Choose a directory to add
fa: انتخاب پوشه برای اضافه کردن

en: Choose a file to open
fa: انتخاب فایل برای باز کردن

en: Choose a memory card:
fa: انتخاب کارت حافظه:

en: Choose file to use as apploader: (applies to discs constructed from directories only)
fa: انتخاب فایل برای استفاده بعنوان بارگذار برنامه: (به دیسک هایی که فقط از پوشه ها ساخته شده اند اعمال می کند)

en: Choose the folder to extract to
fa: انتخاب پوشه برای استخراج به آن

en: Circle Stick
fa: استیک دایره

en: Classic
fa: کلاسیک

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Close
fa: بستن

en: Co&nfigure...
fa: پی&کربندی...

en: Code Info
fa: مشخصات کد

en: Code:
fa: کد:

en: Command
fa: دستور

en: Comment
fa: توضیح

en: Compress ISO...
fa: فشرده کردن آیزو...

en: Compress selected ISOs...
fa: فشرده کردن آیزو های انتخاب شده...

en: Compressing ISO
fa: در حال فشرده کردن آیزو

en: Config
fa: پیکربندی

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Configure Control
fa: کنترل پیکربندی

en: Configure...
fa: پیکربندی...

en: Confirm File Overwrite
fa: تائید بازنویسی فایل

en: Confirm on Stop
fa: تائید برای توقف

en: Connect
fa: اتصال

en: Connect USB Keyboard
fa: اتصال کیبورد USB

en: Connecting...
fa: در حال اتصال...

en: Control
fa: کنترل

en: Convert to GCI
fa: تبدیل به جی سی آی

en: Copy failed
fa: کپی با شکست مواجه شد

en: Copy to Memcard %c
fa: کپی به کارت حافظه %c

en: Core
fa: هسته

en: Could not recognize ISO file %s
fa: قادر به تشخیص فایل آیزو %s نبود

en: Couldn't find open command for extension 'ini'!
fa: قادر به یافتن دستور باز برای پسوند 'ini' نیست!

en: Couldn't init the core.
    Check your configuration.
fa: قادر به اينيت کردن هسته نیست.
    تنظیمات خود را چک کنید.

en: Count:
fa: شماردن:

en: Country:
fa: کشور:

en: Create AR Code
fa: ساخت کد اکشن ریپلی

en: Create new perspective
fa: ساخت پرسپکتیو جدید

en: Creator:
fa: سازنده:

en: Critical
fa: بحرانی

en: Crop
fa: حذف قسمتی از تصوير

en: Crossfade
fa: ضرب دری

en: D-Pad
fa: پد هدایتی

en: DSP Emulator Engine
fa: موتور برابرساز پردازشگر صدای دلفین

en: DSP HLE emulation (fast)
fa: برابرسازی سطح بالای پردازشگر صدای دلفین (سریع)

en: DSP LLE interpreter (slow)
fa: مفسر سطح پائین پردازشگر صدای دلفین (کند)

en: DSP LLE recompiler
fa: ری کامپایلر سطح پائین پردازشگر صدای دلفین

en: DVD Root:
fa: ریشه دی وی دی:

en: Data Size
fa: اندازه داده

en: Datel MaxDrive/Pro files(*.sav)
fa: فایل های داتل مکس درایو/حرفه ای (*,sav)

en: Dead Zone
fa: منطقه مرده

en: Debug
fa: اشکال زدائی

en: Debugging
fa: اشکال زدائی کردن

en: Decimal
fa: دسیمال

en: Decompress ISO...
fa: ناهمفشرده کردن آیزو...

en: Decompress selected ISOs...
fa: ناهمفشرده کردن آیزو های انتخاب شده...

en: Decompressing ISO
fa: در حال ناهمفشرده کردن آیزو

en: Default
fa: پیش فرز

en: Default ISO:
fa: آیزو پیش فرز:

en: Default font
fa: دست خط پیش فرز

en: Delete
fa: حذف

en: Delete Save
fa: حذف ذخیره

en: Delete the existing file '%s'?
fa: فایل موجود '%s' حذف شود؟

en: Description
fa: شرح

en: Detect
fa: شناسایی

en: Device
fa: دستگاه

en: Device Settings
fa: تنظیمات دستگاه

en: Dial
fa: شماره گیری

en: Disable
fa: از کارانداختن

en: Disable Fog
fa: از کارانداختن مه

en: Disable any XFB emulation.
    Speeds up emulation a lot but causes heavy glitches in many games which rely on them (especially homebrew applications).
    
    If unsure, leave this checked.
fa: از کار انداختن تمام برابرسازی های اکس اف بی (XFB).
    سرعت برابرسازی را بسیار بالا میبرد اما سبب خرابی های سنگینی در بسیاری از بازی هایی که به برابرسازی اکس اف بی وابسته اند می گردد (بویژه برنامه های خانگی).
    
    اگر در این مورد اطمینان ندارید، این گزینه را رها کنید.

en: Disc
fa: دیسک

en: Disc Read Error
fa: خواندن دیسک با مشکل مواجه گردید

en: Display
fa: نمایش

en: Divide
fa: تقسیم

en: Do you want to stop the current emulation?
fa: آیا می خواهید برابرسازی فعلی را متوقف کنید؟

en: Dolby Pro Logic II decoder
fa: کدبردار دالبی پرو لاجیک دو

en: Dolphin
fa: دلفین

en: Dolphin %s Graphics Configuration
fa: دلفین %s پیکربندی گرافیک

en: Dolphin Configuration
fa: پیکر بندی دلفین

en: Dolphin FIFO
fa: دلفین فیفو

en: Dolphin TAS Movies (*.dtm)
fa: فیلم های تاس دلفین (*.dtm)

en: Dolphin was unable to complete the requested action.
fa: دلفین نتوانست عمل خواسته شده را تکمیل کند.

en: Down
fa: پائین

en: Download Codes (WiiRD Database)
fa: دانلود کدها (WiiRD بانک اطلاعاتی)

en: Downloaded %lu codes. (added %lu)
fa: %lu کد دانلود شد. (%lu عدد اضافه شد)

en: Drums
fa: طبل ها

en: Dummy
fa: مصنوعی

en: Dump Audio
fa: نسخه برداری صدا

en: Dump EFB Target
fa: نسخه برداری مقصد ای اف بی

en: Dump Frames
fa: نسخه برداری فریم ها

en: Dump Textures
fa: نسخه برداری بافت اشیاء

en: Dutch
fa: هلندی

en: E&xit
fa: خ&روج

en: ERROR: This version of Dolphin requires a TAP-Win32 driver that is at least version %d.%d -- If you recently upgraded your Dolphin distribution, a reboot is probably required at this point to get Windows to see the new driver.
fa: خطا: این نسخه دلفین نیازمند درایور با حداقل نسخه %d برای TAP-Win32 می باشد.%d -- اگر شما بتازگى نسخه توزیع کننده دلفین را بالا برده اید، شاید راه اندازی مجدد در این مرحله برای اینکه ویندوز درایور جدید را شناسایی کند لازم باشد.

en: Early Memory Updates
fa: به روز شدن های اولیه حافظه

en: Edit ActionReplay Code
fa: ویرایش کدهای اکشن ریپلی

en: Edit Config
fa: ویرایش پیکربندی

en: Edit Patch
fa: ویرایش وصله

en: Edit...
fa: ویرایش...

en: Effect
fa: افکت

en: Emu Thread already running
fa: ریسمان شبیه ساز قبلا اجرا شده است

en: Emulate XFBs accurately.
    Slows down emulation a lot and prohibits high-resolution rendering but is necessary to emulate a number of games properly.
    
    If unsure, check virtual XFB emulation instead.
fa: برابرسازی دقیق اکس اف بی ها.
    سرعت برابرسازی را بسیار پائین می آورد و رندر کردن با تفکیک پذیری بالا را قدغن می کند اما برای اجرای درست تعدادی از بازی ها لازم است.
    
    اگر در این مورد اطمینان ندارید، گزینه اکس اف بی مجازی را فعال کنید.

en: Emulate XFBs using GPU texture objects.
    Fixes many games which don't work without XFB emulation while not being as slow as real XFB emulation. However, it may still fail for a lot of other games (especially homebrew applications).
    
    If unsure, leave this checked.
fa: برابرسازی اکس اف بی ها توسط بافت اشیای پردازشگر گرافیک.
    درست کردن تعداد زیادی از بازی هایی که بدون برابرسازی اکس اف بی کار نمی کنند در حالی که به اندازه اکس اف بی واقعی کند نخواهد بود. بهر حال، این ممکن است برای تعداد زیادی از بازی های دیگر با شکست مواجه شود (بویژه برای برنامه ای خانگی).
    
    اگر در این مورد اطمینان ندارید، این گزینه را رها کنید.

en: Emulation State:
fa: وضعیت برابرساز:

en: Enable AR Logging
fa: فعال کردن واقعه نگاری اکشن ریپلی

en: Enable Cheats
fa: فعال کردن کدهای تقلب

en: Enable Dual Core
fa: فعال کردن پردازنده با دو هسته یا بیشتر

en: Enable Dual Core (speedup)
fa: فعال کردن پردازنده با دو هسته یا بیشتر (بالا بردن سرعت)

en: Enable MMU
fa: فعال کردن واحد مدیریت حافظه

en: Enable Progressive Scan
fa: فعال کردن پويش تصاعدی (Progressive Scan)

en: Enable Screen Saver
fa: فعال کردن اسکیرین سیور

en: Enable WideScreen
fa: فعال کردن صفحه عریض

en: Enable Wireframe
fa: فعال کردن خطوط فریم

en: Enable pages
fa: فعال کردن صفحات

en: Enable this if you want the whole screen to be used for rendering.
    If this is disabled, a render window will be created instead.
    
    If unsure, leave this unchecked.
fa: این گزینه به شما اجازه میدهد تا از تمام صفحه برای نمایش تصویر استفاده کنید.
    اگر این گزینه غیر فعال باشد پنجره صفحه نمایش به جای آن ساخته میشود.
    
    اگر در این مورد اطمینان ندارید، این گزینه را فعال نکنید.

en: Enable this if you want to use the main Dolphin window for rendering rather than a separate render window.
    
    If unsure, leave this unchecked.
fa: اگر میخواهید به جای پنجره جداگانه از پنجره اصلی دلفین برای نمایش بازی استفاده کنید این گزینه را فعال کنید.
    
    اگر در این مورد اطمینان ندارید، این گزینه را فعال نکنید.

en: Enables progressive scan if supported by the emulated software.
    Most games don't care about this.
    
    If unsure, leave this unchecked.
fa: فعال کردن پويش تصاعدی اگر توسط نرم افزار برابرسازی شده پشتیبانی شود.
    اکثر بازی به این موضوع اهمیت نمی دهند.
    
    اگر در این مورد اطمینان ندارید، این گزینه را فعال نکنید.

en: Enables the Memory Management Unit, needed for some games. (ON = Compatible, OFF = Fast)
fa: فعال کردن واحد مدیریت حافظه، برای بعضی از بازی ها لازم است. (روشن = سازگار، خاموش = سریع)

en: Encode frame dumps using the FFV1 codec.
    
    If unsure, leave this unchecked.
fa: کدگذاری فریم نسخه برداری شده توسط کدک FFV1.
    
    اگر در این مورد اطمینان ندارید، این گزینه را فعال نکنید.

en: End
fa: پایان

en: English
fa: انگلیسی

en: Enhancements
fa: بهسازی

en: Enter a name for the new perspective:
fa: یک اسم برای چشم انداز جدید وارد کنید:

en: Entry %d/%d
fa: ورودی %d/%d

en: Entry 1/%d
fa: ورودی 1/%d

en: Equal
fa: همگن

en: Error
fa: خطا

en: Error loading selected language. Falling back to system default.
fa: بارگذاری زبان انتخاب شده با شکست مواجه شد. برگشت به زبان پیش فرض سیستم.

en: Error: After "%s", found %d (0x%X) instead of save marker %d (0x%X). Aborting savestate load...
fa: خطا: بعد از "%s"، %d (0x%X) به جای نشان ذخیره %d (0x%X) پیدا شد. خاتمه بارگذاری وضعیت ذخیره...

en: Escape
fa: گریختن

en: Euphoria
fa: خوشی

en: Execute
fa: اجرا کردن

en: Export Recording
fa: صادر کردن ضبط

en: Export Recording...
fa: صادر کردن ضبط...

en: Export Save
fa: صادر کردن ذخیره

en: Export Wii save (Experimental)
fa: صادر کردن فایل ذخیره وی (آزمایشی)

en: Export all saves
fa: صادر کردن همه ذخیره ها

en: Export save as...
fa: صادر کردن ذخیره بعنوان...

en: Extension
fa: پسوند

en: Extract All Files...
fa: استخراج همه فایل ها...

en: Extract Apploader...
fa: استخراج بارگذار برنامه...

en: Extract DOL...
fa: استخراج دال...

en: Extract Directory...
fa: استخراج پوشه...

en: Extract File...
fa: استخراج فایل...

en: Extract Partition...
fa: استخراج پارتیشن...

en: Extracting %s
fa: استخراج کردن %s

en: Extracting All Files
fa: استخراج کردن همه فایل ها

en: Extracting Directory
fa: استخراج کردن پوشه

en: Extracting...
fa: استخراج کردن...

en: FIFO Player
fa: پخش کننده فیفو

en: FST Size:
fa: اندازه اف اس تی:

en: Failed to Connect!
fa: اتصال با شکست مواجه شد!

en: Failed to download codes.
fa: دانلود کدها با شکست مواجه شد.

en: Failed to extract to %s!
fa: استخراج به %s با شکست مواجه شد!

en: Failed to read %s
fa: خواندن %s با شکست مواجه شد

en: Failed to read block allocation table backup correctly
    (0x8000-0x9FFF)
fa: خواندن صحیح بکاپ جدول تخصیص بلوک با شکست مواجه شد
    (0x8000-0x9FFF)

en: Failed to read block allocation table correctly
    (0x6000-0x7FFF)
fa: خواندن صحیح جدول تخصیص بلوک با شکست مواجه شد
    (0x6000-0x7FFF)

en: Failed to read directory backup correctly
    (0x4000-0x5FFF)
fa: خواندن صحیح بکاپ پوشه با شکست مواجه شد
    (0x4000-0x5FFF)

en: Failed to read directory correctly
    (0x2000-0x3FFF)
fa: خواندن صحیح پوشه با شکست مواجه شد
    (0x2000-0x3FFF)

en: Failed to read header correctly
    (0x0000-0x1FFF)
fa: خواندن سرخط با شکست مواجه شد
    (0x0000-0x1FFF)

en: Failed to read unique ID from disc image
fa: خواندن آی دی یگانه از ایمیج دیسک با شکست مواجه شد

en: Failed to write BT.DINF to SYSCONF
fa: نوشتن BT.DINF به SYSCONF با شکست مواجه شد

en: Fast
fa: سریع

en: Fatal desync. Aborting playback. (Error in PlayWiimote: %u != %u, byte %u.)%s
fa: همگاه سازی مجدد مهلک. خروج نمایش. (خطا در ویموت پخش: %u !=%u, بایت %u.)%s

en: File Info
fa: مشخصات فایل

en: File contained no codes.
fa: فایل شامل کدی نیست.

en: File converted to .gci
fa: فایل تبدیل شده است به .gci

en: File could not be opened
    or does not have a valid extension
fa: فایل قادر به باز شدن نیست
    یا دارای پسوند معتبر نیست

en: File is not recognized as a memcard
fa: فایل به عنوان کارت حافظه شناخته نشده است

en: File not compressed
fa: فایل فشرده نیست

en: Filesystem
fa: فایل سیستم

en: Filetype 'ini' is unknown! Will not open!
fa: نوع فایل 'ini' ناشناس است! باز نخواهد شد!

en: First Block
fa: بلوک اول

en: Fix Checksums
fa: درست کردن چک سام ها

en: Force 16:9
fa: ۱۶:۹ اجباری

en: Force 4:3
fa: ۴:۳ اجباری

en: Force Console as NTSC-J
fa: کنسول به عنوان NTSC-J اجباری

en: Force Texture Filtering
fa: فیلتر کردن بافت اشیاء اجباری

en: Forward
fa: جلو

en: Frame Advance
fa: پيشروى فریم

en: Frame Info
fa: مشخصات فریم

en: Frame Range
fa: محدوده فریم

en: Free Look
fa: نگاه آزاد

en: French
fa: فرانسوی

en: Frets
fa: تحریک

en: From
fa: از

en: FullScr
fa: تمام صفحه

en: GCI File(*.gci)
fa: فایل جی سی آی(*.gci)

en: Game ID:
fa: آی دی بازی:

en: Game is already running!
fa: بازی قبلا اجرا شده است!

en: Game-Specific Settings
fa: تنظیمات مشخصات بازی

en: GameConfig
fa: پیکربندی بازی

en: GameCube Savegame files(*.gci;*.gcs;*.sav)
fa: فایل های ذخیره بازی گیم کیوب(*.gci;*.gcs;*.sav)

en: Gecko Codes
fa: کدهای گیکو

en: General
fa: کلی

en: German
fa: آلمانی

en: Graphics
fa: گرافیک

en: Graphics settings
fa: تنظیمات گرافیک

en: Greater Than
fa: بزرگتر از

en: Green
fa: سبز

en: Green Left
fa: سبز چپ

en: Green Right
fa: سبز راست

en: Guitar
fa: گیتار

en: Hacks
fa: هک

en: Header checksum failed
fa: چک کردن سر خط برای یافتن خطا با شکست مواجه شد

en: Height
fa: ارتفاع

en: Help
fa: کمک

en: Hide
fa: مخفی

en: Hide Mouse Cursor
fa: مخفی کردن نشانگر

en: Home
fa: خانه

en: Host
fa: میزبان

en: Hotkeys
fa: شرت کاتها

en: IOCTL_ES_GETVIEWS: Tried to get data from an unknown ticket: %08x/%08x
fa: IOCTL_ES_GETVIEWS: آزمایش برای گرفتن داده از یک بلیط ناشناخته: %08x/%08x

en: IPL Settings
fa: تنظیمات آی پی ال

en: IR
fa: فروسرخ

en: IR Sensitivity:
fa: میزان حساسیت فروسرخ

en: ISO Details
fa: جزئیات آیزو

en: ISO Directories
fa: پوشه های آیزو

en: Icon
fa: تندیس

en: Ignore Format Changes
fa: تغییرات قالب بندی نادیده گرفته شود

en: Import Save
fa: وارد کردن ذخیره

en: In Game
fa: در بازی

en: Info
fa: مشخصات

en: Information
fa: مشخصات

en: Input
fa: ورودی

en: Insert
fa: درج

en: Insert SD Card
fa: درج کارت اس دی

en: Install to Wii Menu
fa: نصب به فهرست انتخاب وی

en: Installing WAD...
fa: در حال نصب واد...

en: Integrity Check Error
fa: خطای بررسی درست بودن

en: Integrity check completed
fa: بررسی درست بودن به پایان رسید

en: Integrity check completed. No errors have been found.
fa: بررسی درست بودن به پایان رسید. خطایی پیدا نشد.

en: Interface
fa: واسط گرافیک

en: Interface Settings
fa: تنظیمات واسط گرافیک

en: Internal LZO Error - compression failed
fa: خطای داخلی LZO - فشرده سازی با شکست مواجه شد

en: Internal LZO Error - decompression failed (%d) (%li, %li) 
    Try loading the state again
fa: خطای داخلی LZO - ناهمفشرده سازی با شکست مواجه شد (%d) (%li, %li) 
    سعی مجدد برای بار گذاری وضعیت

en: Internal LZO Error - lzo_init() failed
fa: خطای داخلی LZO - lzo_init() با شکست مواجه شد

en: Internal Resolution:
fa: وضوح داخلی:

en: Intro
fa: صفحه نخست

en: Invalid recording file
fa: فایل ضبط نامعتبر

en: Invalid search parameters (no object selected)
fa: پارامتر های جستجوی نامعتبر (هیچ شیئ انتخاب نشده)

en: Invalid search string (couldn't convert to number)
fa: رشته جستجوی نامعتبر (قادر به تبدیل به عدد نیست)

en: Invalid search string (only even string lengths supported)
fa: رشته جستجوی نامعتبر (فقط رشته های با طول زوج پشتیبانی می شود)

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Japanese
fa: ژاپنی

en: Keep the game window on top of all other windows.
    
    If unsure, leave this unchecked.
fa: نگه داشتن پنجره بازی بر روی پنجره های دیگر.
    
    اگر در این مورد اطمینان ندارید، این گزینه را فعال نکنید.

en: Korean
fa: کره ای

en: L
fa: ال

en: L Button
fa: دکمه ال

en: L-Analog
fa: ال آنالوگ

en: Language:
fa: زبان:

en: Latency:
fa: زمان بيکارى:

en: Left
fa: چپ

en: Left Stick
fa: استیک چپ

en: Left-click to detect input.
    Middle-click to clear.
    Right-click for more options.
fa: کلیک چپ برای کشف ورودی.
    کلیک وسط برای پاک کردن.
    کلیک راست برای گزینه های بیشتر.

en: Left/Right-click for more options.
    Middle-click to clear.
fa: کلیک چپ/راست برای گزینه های بیشتر.
    کلیک وسط برای پاک کردن.

en: Less Than
fa: کمتر از

en: Load
fa: بارگذاری

en: Load Custom Textures
fa: بارگذاری بافت اشیاء دلخواه

en: Load State Slot 1
fa: بارگذاری وضعیت - شکاف ۱

en: Load State Slot 2
fa: بارگذاری وضعیت - شکاف ۲

en: Load State Slot 3
fa: بارگذاری وضعیت - شکاف ۳

en: Load State Slot 4
fa: بارگذاری وضعیت - شکاف ۴

en: Load State Slot 5
fa: بارگذاری وضعیت - شکاف ۵

en: Load State Slot 6
fa: بارگذاری وضعیت - شکاف ۶

en: Load State Slot 7
fa: بارگذاری وضعیت - شکاف ۷

en: Load State Slot 8
fa: بارگذاری وضعیت - شکاف ۸

en: Load State...
fa: بارگذاری وضعیت...

en: Load Wii System Menu
fa: بارگذاری منوی سیستم وی

en: Load Wii System Menu %d%c
fa: بارگذاری منوی سیستم وی %d%c

en: Log
fa: ثبت وقایع

en: Log Configuration
fa: پیکر بندی ثبت وقایع

en: Log Types
fa: انواع ثبت وقایع

en: Logger Outputs
fa: خروجی های واقعه نگار

en: Logging
fa: واقعه نگاری

en: M Button
fa: دکمه ام

en: MadCatz Gameshark files(*.gcs)
fa: فایل های گیم شارک مد کتذ (*.gcs)

en: Main Stick
fa: استیک اصلی

en: Maker ID:
fa: آی دی سازنده

en: Maker:
fa: سازنده

en: Max
fa: حداکثر

en: Memcard already opened
fa: کارت حافظه قبلا باز شده است

en: Memory Card
fa: کارت حافظه

en: Memory Card filename in Slot %c is incorrect
    Region not specified
    
    Slot %c path was changed to
    %s
    Would you like to copy the old file to this new location?
fa: اسم کارت حافظه در شکاف %c ناقص است
    منطقه مشخص نشده است
    
    مسیر شکاف %c تغییر کرده است به
    %s
    آیا مایل هستید فایل قبلی را به مکان جدید کپی کنید؟

en: Menu
fa: فهرست انتخاب

en: Min
fa: حداقل

en: Misc
fa: متفرقه

en: Misc Settings
fa: تنظیمات متفرقه

en: Modifier
fa: پیراینده

en: Modify textures to show the format they're encoded in. Needs an emulation reset in most cases.
    
    If unsure, leave this unchecked.
fa: تغییر بافت اشیاء برای نمایش قالبی که در آن کدگشایی شده اند. شروع دوباره برابرسازی در اکثر موارد لازم است.
    
    اگر در این مورد اطمینان ندارید، این گزینه را فعال نکنید.

en: Monospaced font
fa: فونت هم عرض

en: Motion Plus
fa: موشن پلاس

en: Motor
fa: موتور

en: Multiply
fa: ضریب

en: NOTE: Stream size doesn't match actual data length
fa: توجه: سایز مسیل با طول حقیقی داده برابر نیست

en: NP Add
fa: اضافه کردن ان پی

en: NP Begin
fa: شروع ان پی

en: NP Decimal
fa: دسیمال ان پی

en: NP Delete
fa: حذف ان پی

en: NP Divide
fa: جداکردن ان پی

en: NP Down
fa: پایین ان پی

en: NP End
fa: پایان ان پی

en: NP Enter
fa: وارد شدن ان پی

en: NP Equal
fa: یکسان ان پی

en: NP Home
fa: خانه ان پی

en: NP Insert
fa: درج ان پی

en: NP Left
fa: چپ ان پی

en: NP Multiply
fa: تکثیر ان پی

en: NP Page Down
fa: صفحه پایین ان پی

en: NP Page Up
fa: صفحه بالا ان پی

en: NP Right
fa: راست ان پی

en: NP Separator
fa: جدا ساز ان پی

en: NP Space
fa: فاصله ان پی

en: NP Subtract
fa: کاستن ان پی

en: NP Tab
fa: تب ان پی

en: NP Up
fa: بالا ان پی

en: Name:
fa: اسم:

en: Name:
fa: اسم:

en: Native GCI files(*.gci)
fa: فایل های جی سی آی محلی(*.gci)

en: New Scan
fa: پویش جدید

en: Next Page
fa: صفحه بعد

en: Next Scan
fa: پویش بعدی

en: No description available
fa: تشریحی دردسترس نیست

en: No file loaded
fa: هیچ فایلی بارگذاری نشده

en: No recorded file
fa: بدون فایل ضبط شده

en: None
fa: هیچ

en: Not Equal
fa: برابر نیست

en: Not Set
fa: ست نشده است

en: Not connected
fa: متصل نشده است

en: Notes:
fa: یادداشت ها:

en: Notice
fa: توجه

en: Num Lock
fa: قفل کلید نام لاک

en: Nunchuk
fa: ننچاک

en: Object Range
fa: محدوده شیی

en: Off
fa: خاموش

en: Offset:
fa: افست:

en: On-Screen Display Messages
fa: پیام های روی صفحه نمایش

en: Only %d blocks available
fa: فقط بلوک های %d موجود است

en: Open
fa: گشودن

en: Open &containing folder
fa: باز کردن پوشه &شامل

en: Open Wii &save folder
fa: باز کردن پوشه &ذخیره وی

en: Open file...
fa: گشودن فایل...

en: OpenAL: can't create context for device %s
fa: اپن ای ال (OpenAL): ناتوان در ساخت زمینه برای دستگاه %s

en: OpenAL: can't find sound devices
fa: اپن ای ال (OpenAL): ناتوان در پیدا کردن دستگاهای صدا

en: OpenAL: can't open device %s
fa: اپن ای ال (OpenAL): ناتوان در باز کردن دستگاه صدا %s

en: Options
fa: گزینه ها

en: Orange
fa: نارنجی

en: Other
fa: غیره

en: Output
fa: خروجی

en: Pad
fa: گیم پد

en: Pads
fa: گیم پد ها

en: Page Down
fa: صفحه پايينی

en: Page Up
fa: صفحه بالایی

en: Paragraph
fa: پاراگراف

en: Patches
fa: وصله ها

en: Paths
fa: مسیرها

en: Pause
fa: مکث

en: Per-Pixel Lighting
fa: نورپردازی به ازای هر پیکسل

en: Perfect
fa: کامل

en: Perspective %d
fa: چشم انداز %d

en: Play
fa: شروع بازی

en: Play Recording
fa: شروع ضبط

en: Playable
fa: قابل بازی

en: Playback Options
fa: گزینه های بازنواخت

en: Players
fa: بازی کنان

en: Please confirm...
fa: لطفا تایید کنید...

en: Please create a perspective before saving
fa: لطفا قبل از ذخیره کردن یک چشم انداز بسازید

en: Plus-Minus
fa: مینوس پلاس

en: Port :
fa: درگاه :

en: Post-Processing Effect:
fa: افکت ها:

en: Premature movie end in PlayController. %u + 8 > %u
fa: پایان نابهنگام فیلم در کنترل کننده پخش. %u + 8 > %u

en: Premature movie end in PlayWiimote. %u + %d > %u
fa: پایان نابهنگام فیلم در ویموت پخش. %u + %d > %u

en: Premature movie end in PlayWiimote. %u > %u
fa: پایان نابهنگام فیلم در ویموت پخش. %u > %u

en: Prev Page
fa: صفحه قبلی

en: Previous Page
fa: صفحه قبلی

en: Print
fa: چاپ

en: Profile
fa: پروفایل

en: Properties
fa: خواص

en: Question
fa: سوال

en: Quit
fa: خارج شدن

en: R
fa: آر

en: R Button
fa: دکمه آر

en: R-Analog
fa: آر آنالوگ

en: Range
fa: محدوده

en: Read-only mode
fa: حالت فقط خواندنی

en: Real
fa: واقعی

en: Record
fa: ضبط

en: Recording Info
fa: اطلاعات ضبط

en: Recording Options
fa: گزینه های ضبط

en: Red
fa: قرمز

en: Red Left
fa: قرمز چپ

en: Red Right
fa: قرمز  راست

en: Refresh
fa: به روز کردن

en: Refresh List
fa: به روز کردن لیست

en: Refresh game list
fa: به روز کردن لیست بازی

en: Remove
fa: پاک کردن

en: Render the scene as a wireframe.
    
    If unsure, leave this unchecked.
fa: نمایش صحنه به صورت فریم سیمی.
    
    اگر در این مورد اطمینان ندارید، این گزینه را فعال نکنید.

en: Render to Main Window
fa: نمایش در پنجره اصلی

en: Reset
fa: شروع دوباره

en: Results
fa: نتایج

en: Return
fa: برگشت

en: Right
fa: راست

en: Right Stick
fa: استیک راست

en: Rumble
fa: شوک

en: Sa&ve State
fa: ذخ&یره وضعیت

en: Safe
fa: بی خطر

en: Save
fa: ذخیره

en: Save GCI as...
fa: ذخیره جی سی آی بعنوان...

en: Save State Slot 1
fa: ذخیره وضعیت - شکاف ۱

en: Save State Slot 2
fa: ذخیره وضعیت - شکاف ۲

en: Save State Slot 3
fa: ذخیره وضعیت - شکاف ۳

en: Save State Slot 4
fa: ذخیره وضعیت - شکاف ۴

en: Save State Slot 5
fa: ذخیره وضعیت - شکاف ۵

en: Save State Slot 6
fa: ذخیره وضعیت - شکاف ۶

en: Save State Slot 7
fa: ذخیره وضعیت - شکاف ۷

en: Save State Slot 8
fa: ذخیره وضعیت - شکاف ۸

en: Save State...
fa: ذخیره وضعیت...

en: Save as...
fa: ذخیره بعنوان...

en: Save compressed GCM/ISO
fa: ذخیره جی سی ام/آیزو فشرده شده

en: Save decompressed GCM/ISO
fa: ذخیره جی سی ام/آیزو ناهمفشرده شده

en: Savestate movie %s is corrupted, movie recording stopping...
fa: ذخیره وضعیت فیلم %s خراب است، ضبط فیلم میایستد...

en: Scaled EFB Copy
fa: کپی ای اف بی تغییر سایز یافته

en: Scanning %s
fa: در حال پویش %s

en: Scanning for ISOs
fa: پویش برای فایل های آیزو

en: Scanning...
fa: در حال پویش...

en: ScrShot
fa: عکس فوری

en: Scroll Lock
fa: اسکرول لاک

en: Search
fa: جستجو

en: Search Subfolders
fa: جستجوی پوشه های فرعی

en: Section %s not found in SYSCONF
fa: بخش %s در SYSCONF پیدا نشد

en: Select
fa: انتخاب

en: Select The Recording File
fa: انتخاب فایل ضبط شده

en: Select a Wii WAD file to install
fa: انتخاب فایل وی واد برای نصب

en: Select a save file to import
fa: یک فایل ذخیره برای وارد کردن انتخاب کنید

en: Select floating windows
fa: انتخاب پنجره های شناور

en: Select the file to load
fa: انتخاب فایل برای بارگذاری

en: Select the save file
fa: انتخاب فایل ذخیره

en: Select the state to load
fa: انتخاب وضعیت برای بارگذاری

en: Select the state to save
fa: انتخاب وضعیت برای ذخیره

en: Selected controller profile does not exist
fa: پروفایل انتخاب شده وجود ندارد

en: Selected font
fa: دست خط انتخاب شده

en: Send
fa: فرستادن

en: Sensor Bar Position:
fa: موقعیت سنسور بار:

en: Separator
fa: جدا کننده

en: Set as &default ISO
fa: ست کردن بعنوان آیزو &پیش فرض

en: Set as default Memcard %c
fa: ست کردن بعنوان کارت حافظه پیش فرض %c

en: Shake
fa: لرزش

en: Shoulder Buttons
fa: دکمه های شانه

en: Show &Log
fa: نمایش &ثبت وقایع

en: Show &Toolbar
fa: نمایش نوار &ابزار

en: Show Drives
fa: نمایش درایوها

en: Show FPS
fa: نمایش فریم بر ثانیه

en: Show France
fa: نمایش فرانسه

en: Show GameCube
fa: نمایش گیم کیوب

en: Show Input Display
fa: نمایش ورودی تصویر

en: Show Italy
fa: نمایش ایتالیا

en: Show JAP
fa: نمایش ژاپن

en: Show Korea
fa: نمایش کره

en: Show Language:
fa: نمایش زبان:

en: Show Log &Configuration
fa: نمایش &پیکربندی ثبت وقایع

en: Show PAL
fa: نمایش پال

en: Show Platforms
fa: نمایش پایگاه ها

en: Show Regions
fa: نمایش مناطق

en: Show Statistics
fa: نمایش آمار

en: Show Taiwan
fa: نمایش تایوان

en: Show USA
fa: نمایش ایالات متحده آمریکا

en: Show Wii
fa: نمایش وی

en: Show a confirmation box before stopping a game.
fa: نمایش پنجره تایید قبل از متوقف کردن بازی.

en: Show first block
fa: نمایش بلوک اول

en: Show save blocks
fa: نمایش بلوک های ذخیره

en: Show save comment
fa: نمایش توضیح ذخیره

en: Show save icon
fa: نمایش تندیس ذخیره

en: Show save title
fa: نمایش عنوان ذخیره

en: Show the number of frames rendered per second as a measure of emulation speed.
    
    If unsure, leave this unchecked.
fa: نمایش تعداد فریم های پردازش شده بر ثانیه به عنوان سنجش سرعت برابرساز.
    
    اگر در این مورد اطمینان ندارید، این گزینه را فعال نکنید.

en: Simplified Chinese
fa: چینی ساده شده

en: Size
fa: سایز

en: Skip BIOS
fa: جهش از روی بایوس

en: Skip DCBZ clearing
fa: از قلم انداختن پاکسازی DCBZ

en: Skip EFB Access from CPU
fa: از قلم انداختن دسترسی ای اف بی از پردازنده

en: Slot A
fa: شکاف ای

en: Slot B
fa: شکاف بی

en: Snapshot
fa: عکس فوری

en: Software rendering is an order of magnitude slower than using the other backends.
    It's only useful for debugging purposes.
    Do you really want to enable software rendering? If unsure, select 'No'.
fa: پشتوانه پردازش تصویر نرم افزار دستوری است که کندتر از استفاده کردن دیگر پشتوانه ها است.
    این گزینه تنها برای اهداف نسخه برداری مفید است.
    آیا شما واقعا قصد فعال کردن این گزینه را دارید؟ اگر در این مورد اطمینان ندارید، 'نه' را انتخاب کنید.

en: Sound Settings
fa: تنظیمات صدا

en: Space
fa: فضا

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Speaker Volume:
fa: حجم صدای اسپیکر:

en: Speed up Disc Transfer Rate
fa: بالا بردن نرخ نقل و انتقال دادهای دیسک

en: Standard Controller
fa: کنترولر استاندارد

en: Start
fa: شروع

en: Start Recording
fa: شروع ضبط

en: State
fa: وضعیت

en: Steering Wheel
fa: چرخ فرمان

en: Stick
fa: استیک

en: Stop
fa: توقف

en: Stretch to Window
fa: کشیدن تصویر به سایز فعلی پنجره

en: Strum
fa: مرتعش کردن

en: Subtract
fa: کاستن

en: Successfully exported file to %s
fa: صادر کردن فایل به %s با موفقیت انجام شد

en: Successfully imported save files
fa: فایل های ذخیره با موفقیت وارد شدند

en: Swing
fa: نوسان

en: System Language:
fa: زبان سیستم:

en: TAS Input
fa: ورودی تاس

en: Tab
fa: تب

en: Table Left
fa: جدول چپ

en: Table Right
fa: جدول راست

en: Take Screenshot
fa: گرفتن عکس فوری

en: Test
fa: آزمودن

en: Texture Cache
fa: حافظه ميانى بافت اشیاء

en: Texture Format Overlay
fa: قالب بندی بافت اشیاء

en: The WAD has been installed successfully
fa: واد با موفقیت نصب شد

en: The address is invalid
fa: آدرس بی اعتبار است

en: The file %s already exists.
    Do you wish to replace it?
fa: فایل %s قبلا به وجود آمده.
    آیا مایل هستید این فایل را جایگزین کنید؟

en: The file %s could not be opened for writing. Please check if it's already opened by another program.
fa: فایل %s نمی تواند برای نوشتن باز شود. لطفا بررسی کنید که این فایل قبلا توسط برنامه دیگری باز نشده باشد.

en: The file %s was already open, the file header will not be written.
fa: فایل %s قبلا باز بود، سرخط فایل نوشته نخواهد شد.

en: The resulting decrypted AR code doesn't contain any lines.
fa: نتیجه کد رمزگشایی شده اکشن ریپلی شامل هیچ خطی نیست.

en: The selected language is not supported by your system. Falling back to system default.
fa: زبان انتخاب شده توسط سیستم شما پشتیبانی نمی شود. برگشت به زبان پیش فرض سیستم.

en: The server and client's NetPlay versions are incompatible!
fa: نسخه سرور و نت پلی مشتری نا سازگار است!

en: The server is full!
fa: سرور پر شده است!

en: The server responded: the game is currently running!
fa: سرور پاسخ داد: بازی در حال اجراست!

en: The server sent an unknown error message!
fa: سرور یک پیغام خطای ناشناخته فرستاد!

en: The specified file "%s" does not exist
fa: فایل مشخص شده "%s" وجود ندارد

en: The value is invalid
fa: مقدار بی اعتبار است

en: Theme:
fa: تم:

en: There must be a ticket for 00000001/00000002. Your NAND dump is probably incomplete.
fa: باید بلیطی برای ۰۰۰۰۰۰۰۱/۰۰۰۰۰۰۰۲ وجود داشته باشد. نسخه برداری نند شما احتمالا ناقص است.

en: These settings override core Dolphin settings.
    Undetermined means the game uses Dolphin's setting.
fa: این تنظیمات تنظیمات هسته دلفین را خنثی می کند.
    نامعین یعنی بازی از تنظیمات دلفین استفاده می کند.

en: This action replay simulator does not support codes that modify Action Replay itself.
fa: این شبیه ساز اکشن ریپلی از کدهایی که توسط خود اکشن ریپلی پیراسته شده باشد پشتیبانی نمی کند.

en: Threshold
fa: سرحد

en: Tilt
fa: لرزیدن

en: Title
fa: عنوان

en: To
fa: به

en: Toggle All Log Types
fa: تبدیل انواع ثبت وقایع

en: Toggle Fullscreen
fa: تبدیل حالت تمام صفحه

en: Top
fa: بالا

en: Traditional Chinese
fa: چینی سنتی

en: Tried to load an unknown file type.
fa: آزمایش برای بارگذاری فایل ناشناخته.

en: Triggers
fa: دکمه ها

en: Trying to read from invalid SYSCONF
fa: تلاش برای خواندن از روی SYSCONF نامعتبر

en: Turntable
fa: ديسک

en: Type
fa: نوع

en: UNKNOWN_%02X
fa: ناشناخته_%02X

en: USA
fa: ایالات متحده آمریکا

en: Unable to create patch from given values.
    Entry not modified.
fa: قادر به ساختن وصله از مقادیر داده شده نیست.
    ورودی اصلاح نشد.

en: Undo Load State
fa: خنثی کردن وضعیت بارگذاری

en: Unexpected 0x80 call? Aborting...
fa: فرمان 0x80 غیرمنتظره؟ برنامه در حال اجرا متوقف می شود...

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Unknown DVD command %08x - fatal error
fa: دستور دی وی دی ناشناخته %08x - خطای مهلک

en: Unknown entry type %i in SYSCONF (%s@%x)!
fa: نوع ورودی ناشناخته %i در SYSCONF (%s@%x)!

en: Unknown message received with id : %d
fa: پیام ناشناخته با آی دی %d دریافت شد

en: Unknown message with id:%d received from player:%d Kicking player!
fa: پیام ناشناخته با آی دی:%d از بازیکن:%d بیرون انداختن بازیکن!

en: Up
fa: بالا

en: Update
fa: به روز کردن

en: Use Fullscreen
fa: استفاده از حالت تمام صفحه

en: Use Hex
fa: استفاده از حالت  شانزده شانزدهی

en: Use Panic Handlers
fa: استفاده از دستگذار پنیک

en: Utility
fa: کاربردی

en: V-Sync
fa: هماهنگ کردن فرکانس عمودی بازی با صفحه نمایش

en: Value
fa: مقدار

en: Value:
fa: مقدار:

en: Value:
fa: مقدار:

en: Verbosity
fa: دراز نویسی

en: Virtual
fa: مجازی

en: Volume
fa: حجم صدا

en: WAD installation failed: error creating %s
fa: نصب واد با شکست مواجه شد: خطای ایجاد %s

en: WAD installation failed: error creating ticket
fa: نصب واد با شکست مواجه شد: خطای ایجاد بلیط

en: Wait for vertical blanks in order to reduce tearing.
    Decreases performance if emulation speed is below 100%.
    
    If unsure, leave this unchecked.
fa: هماهنگ کننده فرکانس عمودی برای کم کردن پارگی تصویر.
    
    اگر در این مورد اطمینان ندارید، این گزینه را فعال نکنید.

en: Warning
fa: اخطار

en: Warning - starting DOL in wrong console mode!
fa: اخطار - شروع دال در حالت کنسول اشتباه!

en: Warning - starting ISO in wrong console mode!
fa: اخطار - شروع آیزو در حالت کنسول اشتباه!

en: Warning! it is advised to backup all files in the folder:
    %s
    Do you wish to continue?
fa: اخطار! این خردمندانه است که از همه فایل های درون پوشه بکاپ بگیرید:
    %s
    آیا مایل به ادامه هستید؟

en: Warning: This will overwrite any existing saves that are in the folder:
    %s
    and have the same name as a file on your memcard
    Continue?
fa: اخطار: این هر ذخیره موجودی که در پوشه است را بازنویسی خواهد کرد:
    %s
    و داشتن اسم یکسان مانند یک فایل در کارت حافظه شما
    ادامه می دهید؟

en: WaveFileWriter - file not open.
fa: نویسنده فایل ویو - فایل باز نیست.

en: Whammy
fa: بد شانسی

en: Widescreen Hack
fa: هک کردن صفحه عریض

en: Width
fa: عرض

en: Wii
fa: وی

en: Wii Console
fa: میز فرمان وی

en: Wii NAND Root:
fa: ریشه وی نند:

en: WiiWAD: Could not read from file
fa: وی واد: ناتوان در خواندن از فایل

en: Windows Left
fa: پنجره ها چپ

en: Windows Menu
fa: فهرست پنجره ها

en: Windows Right
fa: پنجره ها راست

en: Word Wrap
fa: پیچیدن کلمه

en: Working...
fa: در حال کار...

en: Write to Console
fa: نوشتن در میز فرمان

en: Write to File
fa: نوشتن به فایل

en: Write to Window
fa: نوشتن در پنجره

en: Yellow
fa: زرد

en: You can't close panes that have pages in them.
fa: شما نمی توانید قطعاتی که حاوی صفحات می باشند را ببندید.

en: You must enter a valid decimal, hexadecimal or octal value.
fa: شما باید یک مقدار صحیح برای دسیمال، هگزادسیمال یا اکتال وارد کنید.

en: You must enter a valid profile name.
fa: شما باید یک اسم معتبر برای پروفایل وارد کنید.

en: You must restart Dolphin in order for the change to take effect.
fa: برای اعمال تغییرات شما باید دلفین را از نو اجرا کنید.

en: Your GCM/ISO file seems to be invalid (invalid country).
    Continue with PAL region?
fa: به نظر می رسد فایل آیزو/جی سی ام شما نامعتبر می باشد (کشور نامعتبر).
    ادامه با ناحیه پال؟

en: Zero 3 code not supported
fa: کد صفر ۳ پشتیبانی نمی شود

en: [ waiting ]
fa: [ منتظر بمانید ]

en: apploader (.img)
fa: بارگذار برنامه (.img)

en: wxExecute returned -1 on application run!
fa: خطای 1- wxExecute در اجرای برنامه!

en: | OR
fa: | یا
