Dolphin Emulator - en to hr translation catalogue (707 entries)

en:  (too many to display)
hr: (previše rezultata za prikaz)

en:  Game :
hr: Igra:

en: ! NOT
hr: ! NE

en: "%s" does not exist.
     Create a new 16MB Memcard?
hr: "%s" ne postoji.
    Stvoriti novu memorijsku karticu od 16MB?

en: "%s" is an invalid GCM/ISO file, or is not a GC/Wii ISO.
hr: "%s" je nepravilna ili oštećena  GCM/ISO datoteka, a može biti i da joj je nastavak GCM/ISO pogrešan.

en: %1$sCopy%1$s
hr: %1$sKopiraj%1$s

en: %s already exists, overwrite?
hr: %s već postoji, zamijeniti?

en: %sDelete%s
hr: %sObriši%s

en: %sExport GCI%s
hr: %sIzvedi GCI%s

en: %sImport GCI%s
hr: %sUvezi GCI%s

en: %u Free Blocks; %u Free Dir Entries
hr: %u Slobodnih blokova memorije ; %u Slobodnih mjesta za unos podataka

en: && AND
hr: && i

en: &Breakpoints
hr: &Pauze

en: &Delete selected ISOs...
hr: &Obriši odabrane ISO datoteke...

en: &Emulation
hr: &Emulacija

en: &File
hr: &Datoteka

en: &Frame Advance
hr: &Upravljač sličica po sekundi

en: &Fullscreen
hr: &Cijeli zaslon

en: &Graphics Settings
hr: &Postavke Grafike

en: &Help
hr: &Pomoć

en: &Hotkey Settings
hr: &Postavke prečica na tipkovnici

en: &Load State
hr: &Učitaj stanje igre

en: &Memcard Manager (GC)
hr: &Upravitelj memorijskih kartica (GC)

en: &Memory
hr: &Memorija

en: &Open...
hr: &Otvori...

en: &Options
hr: &Opcije

en: &Pause
hr: &Pauza

en: &Play
hr: &Pokreni igru

en: &Properties
hr: &Svojstva

en: &Refresh List
hr: &Osvježi listu

en: &Registers
hr: &Registri

en: &Reset
hr: &Resetiraj

en: &Sound
hr: &Zvuk

en: &Stop
hr: &Zaustavi igru

en: &Tools
hr: &Alati

en: &View
hr: &Pogled

en: (off)
hr: (isključeno)

en: + ADD
hr: + DODAJ

en: 1.5x Native (960x792)
hr: 1.5x Nativna (960x792)

en: 2.5x Native (1600x1320)
hr: 2.5x Nativna (1600x1320)

en: <Insert name here>
hr: <Ovdje upišite ime>

en: <No resolutions found>
hr: <Rezolucija nije pronađena>

en: <Nothing>
hr: <Ništa>

en: A game is not currently running.
hr: Igra trenutno nije pokrenuta.

en: AR Codes
hr: AR Kodovi

en: About Dolphin
hr: O Dolphin-u

en: Accuracy:
hr: Kvaliteta:

en: Action Replay Code Decryption Error:
    Parity Check Failed
    
    Culprit Code:
    %s
hr: Pogreška u Dešifriranju Reprize:
    Provjera jednakosti nije uspjela
    
    Kod koji je kriv:
    %s

en: Action Replay Error: Invalid size (%08x : address = %08x) in Add Code (%s)
hr: AR Pogreška: Nevažeća veličina (%08x : address = %08x) u Kodu (%s)

en: Action Replay Error: Invalid size (%08x : address = %08x) in Fill and Slide (%s)
hr: AR Pogreška: Nevažeća veličina (%08x : address = %08x) u Popunjavanju (%s)

en: Action Replay Error: Invalid size (%08x : address = %08x) in Ram Write And Fill (%s)
hr: AR Pogreška: Nevažeća veličina (%08x : address = %08x) u Popunjavanju i Pisanju u Ram (%s)

en: Action Replay Error: Invalid size (%08x : address = %08x) in Write To Pointer (%s)
hr: AR Pogreška: Nevažeća veličina (%08x : address = %08x) u Pisanju na Pokazivač (%s)

en: Action Replay Error: Invalid value (%08x) in Memory Copy (%s)
hr: AR pogreška: Nevažeća vrijednost (%08x) u Kopiraj Memoriju (%s)

en: Action Replay Error: Master Code and Write To CCXXXXXX not implemented (%s)
    Master codes are not needed. Do not use master codes.
hr: AR Pogreška: Glavni Kod i Pisanje u CCXXXXXX nije ugrađeno (%s)
    Glavni kodovi nisu potrebni. Nemojte ih koristiti.

en: Action Replay Error: invalid AR code line: %s
hr: AR pogreška: Nevažeća AR red koda: %s

en: Action Replay: Conditional Code: Invalid Size %08x (%s)
hr: AR pogreška: Kondicionalan kod: Nevažeća veličina %08x (%s)

en: Action Replay: Invalid Normal Code Type %08x (%s)
hr: AR: Nevažeći vrsta normalnog koda %08x (%s)

en: Action Replay: Normal Code %i: Invalid subtype %08x (%s)
hr: AR: Normalni kod %i: nevažeća podvrsta %08x (%s)

en: Action Replay: Normal Code 0: Invalid Subtype %08x (%s)
hr: AR: Normalni Kod 0: Nevažeća podvrsta %08x (%s)

en: Add
hr: Dodaj

en: Add ActionReplay Code
hr: Dodaj AR kod

en: Add Patch
hr: Dodaj zakrpu

en: Add...
hr: Dodaj...

en: Adjust the analog control pressure required to activate buttons.
hr: Prilagodite potreban pritisak na analogne tipke da bi ste ih aktivirali.

en: Advanced
hr: Napredno

en: Advanced Settings
hr: Napredne Postavke

en: All Save States (sav, s##)
hr: Sva Stanja Igre (sav, s##)

en: All Wii ISO files (iso)
hr: Sve Wii ISO datoteke (iso)

en: All compressed GC/Wii ISO files (gcz)
hr: Sve komprimirane GC/Wii ISO datoteke (gcz)

en: Analyze
hr: Analiziraj

en: Angle
hr: Kut

en: Anisotropic Filtering:
hr: Anizotropno Filtriranje

en: Apploader is the wrong size...is it really an apploader?
hr: Apploader je pogrešne veličine...da li je to pravi Apploader?

en: Apploader unable to load from file
hr: Apploader nije uspio učitati datoteku

en: Apply a post-processing effect after finishing a frame.
    
    If unsure, select (off).
hr: Primjeni efekt naknadne-obrade nakon svake slike.
    
    Ako niste sigurni, odaberite (isključeno)

en: Are you sure you want to delete "%s"?
hr: Da li ste sigurni da želite obrisati "%s"?

en: Aspect Ratio:
hr: Omjer Slike:

en: At least one pane must remain open.
hr: Najmanje jedna ploča mora ostati otvorena.

en: Audio
hr: Zvuk

en: Audio Backend:
hr: Upravljač zvuka:

en: AudioCommon: Error opening AO device.
hr: AudioCommon: Pogreška u otvaranju AO uređaja.

en: Auto
hr: Automatski

en: Auto (Multiple of 640x528)
hr: Automatski (Višestruko od 640*528)

en: Auto (Window Size)
hr: Automatski (Veličina Prozora)

en: Automatically adjusts the window size to your internal resolution.
    
    If unsure, leave this unchecked.
hr: Automatski prilagodi veličinu prozora prema vašoj internoj rezoluciji.
    
    Ako ste nesigurni, ostavite ovu opciju isključenu.

en: BP register
hr: BP registar

en: Back
hr: Natrag

en: Backend Settings
hr: Upravljač zvuka- Postavke

en: Backend:
hr: Upravljač:

en: Background Input
hr: Prati unos podataka i u pozadini

en: Backward
hr: Natrag

en: Banner
hr: Transparent

en: Banner Details
hr: Detalji Transparenta

en: Banner:
hr: Transparent:

en: Bar
hr: Tremolo

en: Basic
hr: Osnovno

en: Basic Settings
hr: Osnovne postavke

en: Bass
hr: Bas

en: Block Allocation Table checksum failed
hr: Aritmetička provjera rasporeda blokova memorije nije uspjela

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Blue
hr: Plavi

en: Blue Left
hr: Plavi Lijevo

en: Blue Right
hr: Plavi Desno

en: Bottom
hr: Dno

en: Bound Controls: %lu
hr: Povezane kontrole: %lu

en: Broken
hr: Pokvaren

en: Browse for a directory to add
hr: Potraži direktorij koji bi dodali

en: Browse for output directory
hr: Potraži izlazni direktorij

en: Buffer:
hr: Međuspremnik:

en: Buttons
hr: Tipke

en: Bypass the clearing of the data cache by the DCBZ instruction. Usually leave this option disabled.
hr: Čišćenje predmemorije DCBZ naredbama se preskače. Obično se ova opcija ostavi onemogućena.

en: C Stick
hr: C Gljiva

en: CPU Emulator Engine
hr: CPU Emulacijski Pogon

en: Cancel
hr: Odustani

en: Center
hr: Centar

en: Change &Disc...
hr: Promjeni &Disk...

en: Change Disc
hr: Promjeni disk

en: Change the language of the user interface.
    Requires restart.
hr: Mijenja jezik korisničkog sučelja.
    Program je potrebno ponovno pokrenuti.

en: Chat
hr: Čavrljanje

en: Cheat Code
hr: Kod za varanje

en: Cheat Search
hr: Tražilica

en: Check Partition Integrity
hr: Provjeri Integritet Diska/Particije

en: Checking integrity...
hr: Provjeravam integritet...

en: Choose a DVD root directory:
hr: Odaberite korijenski DVD direktorij:

en: Choose a NAND root directory:
hr: Odaberite NAND korijenski direktorij:

en: Choose a default ISO:
hr: Odaberite uobičajeni ISO:

en: Choose a directory to add
hr: Odaberite direktorij koji želite dodati

en: Choose a file to open
hr: Odaberite datoteku za otvaranje

en: Choose a memory card:
hr: Odaberite memorijsku karticu:

en: Choose file to use as apploader: (applies to discs constructed from directories only)
hr: Odaberite datoteku koju ćete koristiti kao apploader: (primjenjuje se samo na diskove koji se sastoje od direktorija)

en: Choose the folder to extract to
hr: Odaberite direktorij u kojega želite raspakirati datoteke

en: Circle Stick
hr: Kružna Gljiva

en: Classic
hr: Klasičan

en: Clear
hr: Očisti

en: Close
hr: Zatvori

en: Co&nfigure...
hr: Ko&nfiguracija ...

en: Code Info
hr: Informacije o kodu

en: Code:
hr: Kod:

en: Command
hr: Naredba

en: Comment
hr: Komentar

en: Compress ISO...
hr: Komprimiraj ISO...

en: Compress selected ISOs...
hr: Komprimiraj odabrane ISO datoteke...

en: Compressing ISO
hr: Komprimiram ISO

en: Config
hr: Konfiguracja

en: Configure
hr: Podesi

en: Configure Control
hr: Podesi Kontrole

en: Configure...
hr: Podesi...

en: Confirm File Overwrite
hr: Potvrdite pisanje preko datoteke

en: Confirm on Stop
hr: Potvrdite zaustavljanje igre

en: Connect
hr: Spoji

en: Connect USB Keyboard
hr: Priključite USB tipkovnicu

en: Connecting...
hr: Spajanje...

en: Continuous Scanning
hr: Neprekidno Skeniranje

en: Control
hr: Kontrola

en: Convert to GCI
hr: Pretvoriti u GCI

en: Copy failed
hr: Kopiranje nije uspjelo

en: Copy to Memcard %c
hr: Kopiraj na Memorijsku karticu %c

en: Core
hr: Jezgra

en: Could not recognize ISO file %s
hr: Nije moguće prepoznati ISO datoteku %s

en: Could not write memory card file %s.
    
    Are you running Dolphin from a CD/DVD, or is the save file maybe write protected?
    
    Are you receiving this after moving the emulator directory?
    If so, then you may need to re-specify your memory card location in the options.
hr: Nije moguće pisati na memorijsku karticu %s
    
    Možda je zaštićena od pisanja ili ste možda Dolphin pokrenuli sa CD/DVD-a?
    
    Da li ste nedavno premjestili Dolphin direktorij?
    Ako je tako, u postavkama ćete trebati ponovno unijeti lokaciju memorijske kartice.

en: Couldn't find open command for extension 'ini'!
hr: Nije pronađena otvorena naredba za nastavak 'ini'!

en: Couldn't init the core.
    Check your configuration.
hr: Nije moguće pokrenuti jezgru.
    Provjerite vašu konfiguraciju.

en: Count:
hr: Brojanje:

en: Country:
hr: Država:

en: Create AR Code
hr: Stvori AR kod

en: Create new perspective
hr: Stvori novu perspektivu

en: Creator:
hr: Tvorac:

en: Critical
hr: Kritično

en: Crop
hr: Podrezati

en: Crossfade
hr: Prijelaz

en: Current directory changed from %s to %s after wxFileSelector!
hr: Adresa trenutnog direktorija se je promijenila od  %s na %s poslije wxFileSelector!

en: DSP Emulator Engine
hr: DSP Emulacijski Pogon

en: DSP HLE emulation (fast)
hr: DSP HLE emulacija (brzo)

en: DSP LLE interpreter (slow)
hr: DSP LLE interpretator (sporo)

en: DSP LLE recompiler
hr: DSP LLE kompilator

en: DVD Root:
hr: Korijen DVD-a:

en: Data Size
hr: Veličina Podataka

en: Datel MaxDrive/Pro files(*.sav)
hr: Datel MaxDrive/Pro datoteke(*.sav)

en: Dead Zone
hr: Mrtva Zona

en: Debug
hr: Traženje/ispravljanje pogrešaka

en: Debugging
hr: Traženje/ispravljanje pogrešaka

en: Decimal
hr: Decimalan

en: Decompress ISO...
hr: Dekomprimiram  ISO...

en: Decompress selected ISOs...
hr: Dekomprimiraj odabrane ISO datoteke...

en: Decompressing ISO
hr: Dekomprimiram ISO

en: Default
hr: Standardne vrijednosti

en: Default ISO:
hr: Uobičajeni ISO:

en: Default font
hr: Uobičajeni font

en: Delete
hr: Obriši

en: Delete Save
hr: Obriši snimljenu igru

en: Delete the existing file '%s'?
hr: Obrisati postojeću datoteku '%s'?

en: Description
hr: Opis

en: Detect
hr: Otkrij

en: Device
hr: Uređaj

en: Device Settings
hr: Postavke Uređaja

en: Dial
hr: Birati

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disable Fog
hr: Onemogući maglu

en: Disable any XFB emulation.
    Speeds up emulation a lot but causes heavy glitches in many games which rely on them (especially homebrew applications).
    
    If unsure, leave this checked.
hr: Onemogućuje sve vrste XFB emuacije.
    Strahovito ubrzava emulaciju  ali uzrokuje mnoštvo pogrešaka u igrama koje se oslanjaju na XFB emulaciju (posebno u homebrew igrama).
    
    Ako niste sigurni ostavite ovu opciju uključenu.

en: Disc
hr: Disk

en: Disc Read Error
hr: Pogreška u čitanju diska

en: Display
hr: Prikaz

en: Divide
hr: Podijeli

en: Do you want to stop the current emulation?
hr: Želite li zaustaviti emulaciju?

en: Dolby Pro Logic II decoder
hr: Dolby Pro Logic II dekoder

en: Dolphin %s Graphics Configuration
hr: Dolphin %s Konfiguracija Grafike

en: Dolphin Configuration
hr: Dolphin Konfiguracija

en: Dolphin TAS Movies (*.dtm)
hr: Dolphin TAS Filmovi (*.dtm)

en: Dolphin was unable to complete the requested action.
hr: Dolphin nije uspio dovršiti zadani zadatak.

en: Down
hr: Dolje

en: Download Codes (WiiRD Database)
hr: Preuzmite Kodove (WiiRD Baza Podataka)

en: Downloaded %lu codes. (added %lu)
hr: Kodovi %lu su preuzeti. (dodano %lu)

en: Drums
hr: Bubnjevi

en: Dummy
hr: Imitacija

en: Dump Audio
hr: Dumpiraj Zvuk

en: Dump EFB Target
hr: Dumpiraj odabranu EFB metu

en: Dump Frames
hr: Dumpiraj Slike

en: Dump Textures
hr: Dumpiraj Teksture

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: E&xit
hr: I&zlaz

en: ERROR: This version of Dolphin requires a TAP-Win32 driver that is at least version %d.%d -- If you recently upgraded your Dolphin distribution, a reboot is probably required at this point to get Windows to see the new driver.
hr: POGREŠKA: Ovoj verziji Dolphin-a  je potreban TAP-Win32 upravljački program verzije novije od %d.%d -- Ako ste nedavno nadogradili Dolphin distribuciju vjerovatno ćete trebati ponovno pokrenuti računalo da Windows prepozna upravljački program.

en: Early Memory Updates
hr: Rana Ažuriranja Memorije

en: Edit ActionReplay Code
hr: Uredi AR kod

en: Edit Config
hr: Urediti Konfiguraciju

en: Edit Patch
hr: Urediti Zakrpu

en: Edit...
hr: Urediti...

en: Effect
hr: Efekt

en: Emu Thread already running
hr: Emu Thread je već pokrenut

en: Emulate XFBs accurately.
    Slows down emulation a lot and prohibits high-resolution rendering but is necessary to emulate a number of games properly.
    
    If unsure, check virtual XFB emulation instead.
hr: Emulira XFBs precizno.
    Strahovito usporava emulaciju te zabranjuje obradu visoke-rezolucije ali je potreban nekolicini igara da funkcioniraju ispravno.
    
    Ako niste sigurni, uključite virtualnu XFB emulaciju.

en: Emulate XFBs using GPU texture objects.
    Fixes many games which don't work without XFB emulation while not being as slow as real XFB emulation. However, it may still fail for a lot of other games (especially homebrew applications).
    
    If unsure, leave this checked.
hr: Emulira XFB igre koristeći GPU teksture objekata.
    Popravlja mnoge igre koje ne rade bez XFB emulacije te nije tako spor kao prava XFB emulacija. Vjerovatno neće raditi sa mnogo igrica (posebno sa homebrew aplikacijama)
    
    Ako niste sigurni, ostavite ovu opciju uključenu.

en: Emulation State:
hr: Kvaliteta Emulacije:

en: Enable AR Logging
hr: Omogućite AR Bilježenje

en: Enable Cheats
hr: Omogućite kodove za varanje

en: Enable Dual Core
hr: Omogućite korištenje dvije jezgre

en: Enable Dual Core (speedup)
hr: Omogućite korištenje dvije jezgre (ubrzanje)

en: Enable MMU
hr: Omogući MMU

en: Enable Progressive Scan
hr: Omogućite Progresivno Skeniranje

en: Enable Screen Saver
hr: Omogućite Čuvar Zaslona

en: Enable Speaker Data
hr: Omogući Zvučne Podatke

en: Enable WideScreen
hr: Omogućite Široki Ekran

en: Enable Wireframe
hr: Omogući Žičani Okvir

en: Enable pages
hr: Omogući listanje

en: Enable this if you want the whole screen to be used for rendering.
    If this is disabled, a render window will be created instead.
    
    If unsure, leave this unchecked.
hr: Odaberite ovo ako želite da se cijeli ekran obrađuje.
    Ako je ova postavka onemogućena  novi prozor za obradu će biti pokrenut.
    
    Ako ste nesigurni, ostavite ovu opciju isključenu.

en: Enable this if you want to use the main Dolphin window for rendering rather than a separate render window.
    
    If unsure, leave this unchecked.
hr: Odaberite ovo ako želite da se glavni prozor Dolphin-a koristi za obradu umjesto posebnog odvojenog prozora.
    
    Ako ste nesigurni, ostavite ovu opciju isključenu.

en: Enables progressive scan if supported by the emulated software.
    Most games don't care about this.
    
    If unsure, leave this unchecked.
hr: Omogućava progresivno skeniranje ako je podržano od strane emuliranog softvera.
    Većina igrica ne mari za ovu opciju.
    
    Ako niste sigurni ostavite ovu opciju isključenu.

en: Enables the Memory Management Unit, needed for some games. (ON = Compatible, OFF = Fast)
hr: Omogućuje Jedinicu za Upravljanje Memorijom, koja je potrebna za nekoliko igrica. (UKLJUČENO= Kompatibilnost, ISKLJUČENO= Ubrzanje)

en: Encode frame dumps using the FFV1 codec.
    
    If unsure, leave this unchecked.
hr: Šifriraj dumpirane slike koristeći FFV1 kodek.
    
    Ako niste sigurni ostavite ovu opciju isključenu.

en: English
hr: Engleski

en: Enhancements
hr: Poboljšanja

en: Enter a name for the new perspective:
hr: Unesite ime nove perspektive:

en: Entry %d/%d
hr: Ulazak %d/%d

en: Entry 1/%d
hr: Ulazak 1/%d

en: Equal
hr: Jednako

en: Error
hr: Pogreška

en: Error loading selected language. Falling back to system default.
hr: Pogreška u čitanju odabranoga jezika. Vraćam na standardne vrijednosti.

en: Error: After "%s", found %d (0x%X) instead of save marker %d (0x%X). Aborting savestate load...
hr: Pogreška: Poslije "%s", pronađen %d (0x%X) umjesto znaka snimke %d (0x%X). Prekidam učitavanje..

en: Euphoria
hr: Euforija

en: Execute
hr: Izvršiti

en: Exit
hr: Izlaz

en: Export Recording
hr: Izvedi Snimku Videa

en: Export Recording...
hr: Izvedi Snimku Videa...

en: Export Save
hr: Izvezi snimljenu igru

en: Export Wii save (Experimental)
hr: Izvedi Wii snimljenu igru (Eksperimentalna funkcija)

en: Export all saves
hr: Izvedi sve snimljene igre

en: Export save as...
hr: Izvedi snimljenu igru kao...

en: Extension
hr: Produžetak

en: Extract All Files...
hr: Raspakirati Sve Datoteke...

en: Extract Apploader...
hr: Raspakirati Apploader...

en: Extract DOL...
hr: Raspakirati DOL...

en: Extract Directory...
hr: Raspakirati Direktorij...

en: Extract File...
hr: Raspakirati Datoteku...

en: Extract Partition...
hr: Raspakirati Particiju...

en: Extracting %s
hr: Raspakiravam %s

en: Extracting All Files
hr: Raspakiravam Sve Datoteke

en: Extracting Directory
hr: Raspakiravam Direktorij...

en: Extracting...
hr: Raspakiravam...

en: FIFO Player
hr: FIFO Pokretač Datoteka

en: FST Size:
hr: FST Veličina:

en: Failed to Connect!
hr: Povezivanje nije uspjelo!

en: Failed to download codes.
hr: Neuspjeh u preuzimanju kodova.

en: Failed to extract to %s!
hr: Raspakiravanje nije uspjelo u %s!

en: Failed to read %s
hr: Neuspjeh u čitanju %s

en: Failed to read block allocation table backup correctly
    (0x8000-0x9FFF)
hr: Neuspjeh u čitanju rezervnoga rasporeda blokova
    (0x8000-0x9FFF)

en: Failed to read block allocation table correctly
    (0x6000-0x7FFF)
hr: Neuspjeh u čitanju rezervnoga rasporeda blokova
    (0x6000-0x7FFF)

en: Failed to read directory backup correctly
    (0x4000-0x5FFF)
hr: Neuspjeh u učitavanju rezervnoga direktorija
    (0x4000-0x5FFF)

en: Failed to read directory correctly
    (0x2000-0x3FFF)
hr: Neuspjeh u učitavanju direktorija
    (0x2000-0x3FFF)

en: Failed to read header correctly
    (0x0000-0x1FFF)
hr: Neuspjeh u čitanju nastavka datoteke
    (0x0000-0x1FFF)

en: Failed to read unique ID from disc image
hr: Neuspjeh u čitanju jedinstvenog ID iz slike diska

en: Failed to write BT.DINF to SYSCONF
hr: Neuspjeh u pisanju BT.DINF u SYSCONF

en: Fast
hr: Brzo

en: Fatal desync. Aborting playback. (Error in PlayWiimote: %u != %u, byte %u.)%s
hr: Kobna desinkronizacija . Prekidam reprodukciju. ( Pogreška u PlayWiimote: %u != %u, byte %u.)%s

en: File Info
hr: Informacije o Datoteci

en: File contained no codes.
hr: Datoteka ne sadržava ni jedan kod.

en: File converted to .gci
hr: Datoteka je pretvorena u .gci

en: File could not be opened
    or does not have a valid extension
hr: Datoteku nije moguće otvoriti
    ili joj je nastavak pogrešan

en: File is not recognized as a memcard
hr: Datoteka nije prepoznata kao memorijska kartica

en: File not compressed
hr: Datoteka nije komprimirana

en: Filesystem
hr: Datotečni sustav

en: Filetype 'ini' is unknown! Will not open!
hr: Vrsta datoteke 'ini' je nepoznata! Neuspjeh u otvaranju!

en: First Block
hr: Prvi Blok

en: Fix Checksums
hr: Popravi Checksum

en: Force 16:9
hr: Prisili 16:9

en: Force 4:3
hr: Prisili 4:3

en: Force Console as NTSC-J
hr: Prisili Konzolu kao NTSC-J

en: Force Texture Filtering
hr: Prisili Filtriranje Tekstura

en: Forward
hr: Naprijed

en: Frame Advance
hr: Napredovanje Slike

en: Frame Info
hr: Slika Info

en: Frame Range
hr: Domet Slike

en: Free Look
hr: Slobodan Pogled

en: French
hr: Francuski

en: Frets
hr: Prag

en: From
hr: Iz

en: FullScr
hr: CijeliZaslon

en: GCI File(*.gci)
hr: GCI Datoteka(*.gci)

en: Game ID:
hr: Identifikacija Igre:

en: Game is already running!
hr: Igra je već pokrenuta!

en: Game-Specific Settings
hr: Specifične postavke za igru

en: GameConfig
hr: Konfiguracija Igre

en: GameCube Savegame files(*.gci;*.gcs;*.sav)
hr: GameCube Snimljene Igre(*.gci;*.gcs;*.sav)

en: Gecko Codes
hr: Gecko Kodovi

en: General
hr: Opće

en: German
hr: Njemački

en: Graphics
hr: Grafika

en: Graphics settings
hr: Postavke Grafike

en: Greater Than
hr: Veće od

en: Green
hr: Zeleni

en: Green Left
hr: Zelena Lijevo

en: Green Right
hr: Zelena Desno

en: Guitar
hr: Gitara

en: Header checksum failed
hr: Aritmetička provjera nastavka nije uspjela

en: Height
hr: Visina

en: Help
hr: Pomoć

en: Hide
hr: Sakrij

en: Hide Mouse Cursor
hr: Sakrij Pokazivač Miša

en: Home
hr: Dom

en: Host
hr: Domaćin

en: Hotkeys
hr: Brze Tipke

en: IOCTL_ES_GETVIEWS: Tried to get data from an unknown ticket: %08x/%08x
hr: IOCTL_ES_GETVIEWS: Pokušaj dobivanja podataka iz nevažeće karte: %08x/%08x

en: IPL Settings
hr: IPL Postavke

en: IR Sensitivity:
hr: IR Osjetljivost:

en: ISO Details
hr: ISO Detalji

en: ISO Directories
hr: ISO Direktorij

en: Icon
hr: Ikona

en: Ignore Format Changes
hr: Ignoriraj Promjene Formata

en: Import Save
hr: Uvezi Snimljenu Igru

en: In Game
hr: Neigrivo

en: Information
hr: Informacije

en: Input
hr: Unos

en: Insert
hr: Umetnuti

en: Insert SD Card
hr: Umetni SD karticu

en: Install to Wii Menu
hr: Instalirati na Wii Menu

en: Installing WAD...
hr: Instaliram WAD...

en: Integrity Check Error
hr: Greška pri provjeri integriteta

en: Integrity check completed
hr: Provjera integriteta je završena

en: Integrity check completed. No errors have been found.
hr: Provjera integriteta je završena. Pogrešaka nema.

en: Interface
hr: Sučelje

en: Interface Settings
hr: Postavke Sučelja

en: Internal LZO Error - compression failed
hr: Interna LZO pogreška - komprimiranje nije uspjelo

en: Internal LZO Error - decompression failed (%d) (%li, %li) 
    Try loading the state again
hr: Interna LZO pogreška - dekomprimiranje nije uspjelo (%d) (%li, %li)
    Pokušajte sa ponovnim učitavanjem

en: Internal LZO Error - lzo_init() failed
hr: Interni LZO Error - lzo_init() neuspjeh

en: Internal Resolution:
hr: Interna Rezolucija:

en: Intro
hr: Uvod

en: Invalid recording file
hr: Nevažeći video snimak

en: Invalid search parameters (no object selected)
hr: Nevažeći parametri potrage (objekt nije odabran)

en: Italian
hr: Talijanski

en: JIT Recompiler (recommended)
hr: JIT Rekompilator (preporučeno)

en: Japanese
hr: Japanski

en: Keep the game window on top of all other windows.
    
    If unsure, leave this unchecked.
hr: Zadrži prozor igre iznad svih drugih prozora.
    
    Ako ste nesigurni, ostavite ovu opciju isključenu.

en: Korean
hr: Korejski

en: L Button
hr: L Tipka

en: Language:
hr: Jezik:

en: Latency:
hr: Latencija:

en: Left
hr: Lijevo

en: Left Stick
hr: Lijeva Gljiva

en: Left-click to detect input.
    Middle-click to clear.
    Right-click for more options.
hr: Lijevi-klik za otkrivanje unosa.
    Srednji-klik za brisanje.
    Desni-klik za više opcija.

en: Left/Right-click for more options.
    Middle-click to clear.
hr: Lijevi/Desni-klik za više opcija.
    Srednji-klik za brisanje.

en: Less Than
hr: Manje Od

en: Load
hr: Učitaj

en: Load Custom Textures
hr: Učitaj Posebne Teksture

en: Load State
hr: &Mjesto učitavanja

en: Load State Last 1
hr: Mjesto za učitavanje stanja igre 1

en: Load State Last 2
hr: Mjesto za učitavanje stanja igre 2

en: Load State Last 3
hr: Mjesto za učitavanje stanja igre 3

en: Load State Last 4
hr: Mjesto za učitavanje stanja igre 4

en: Load State Last 5
hr: Mjesto za učitavanje stanja igre 5

en: Load State Last 6
hr: Mjesto za učitavanje stanja igre 6

en: Load State Last 7
hr: Mjesto za učitavanje stanja igre 7

en: Load State Slot 1
hr: Učitaj Stanje Igre 1

en: Load State Slot 10
hr: Mjesto za učitavanje stanja igre 10

en: Load State Slot 2
hr: Učitaj Stanje Igre 2

en: Load State Slot 3
hr: Učitaj Stanje Igre 3

en: Load State Slot 4
hr: Učitaj Stanje Igre 4

en: Load State Slot 5
hr: Učitaj Stanje Igre 5

en: Load State Slot 6
hr: Učitaj Stanje Igre 6

en: Load State Slot 7
hr: Učitaj Stanje Igre 7

en: Load State Slot 8
hr: Učitaj Stanje Igre 8

en: Load State...
hr: Učitaj stanje igre

en: Load Wii System Menu
hr: Učitaj Wii Menu Sistema

en: Load Wii System Menu %d%c
hr: Učitaj Wii Menu Sistema %d%c

en: Log
hr: Zapis

en: Log Configuration
hr: Konfiguracija Zapisa

en: Log Types
hr: Tipovi Zapisa

en: Logger Outputs
hr: Ispisi Bilježenja

en: Logging
hr: Bilježenje

en: M Button
hr: M Tipka

en: MadCatz Gameshark files(*.gcs)
hr: MadCatz Gameshark datoteke(*.gcs)

en: Main Stick
hr: Glavna Gljiva

en: Maker ID:
hr: ID Tvorca:

en: Maker:
hr: Tvorac:

en: Makes distant objects more visible by removing fog, thus increasing the overall detail.
    Disabling fog will break some games which rely on proper fog emulation.
    
    If unsure, leave this unchecked.
hr: Čini udaljene objekte vidljivijima tako da onemogući maglu te tako poveća  detaljnost.
    Onemogućivanje magle će izazvati probleme u igrama kojima je magla nužna.
    
    Ako niste sigurni ostavite ovu opciju isključeni.

en: Max
hr: Maks

en: Memcard already opened
hr: Memorijska kartica je već otvorena

en: Memory Card
hr: Memorijska Kartica

en: Memory Card filename in Slot %c is incorrect
    Region not specified
    
    Slot %c path was changed to
    %s
    Would you like to copy the old file to this new location?
hr: Ime Memorijske Kartice u Utor%c je pogrešno
    Regija nije navedena
    
    Utoru %c je promijenjen put u
    %s
    Želite li kopirati staru datoteku na novu lokaciju?

en: Misc
hr: Razno

en: Misc Settings
hr: Razne Postavke

en: Modifier
hr: Modifikator

en: Modify textures to show the format they're encoded in. Needs an emulation reset in most cases.
    
    If unsure, leave this unchecked.
hr: Prilagodi teksture tako da se vidi format u kojemu su kodirane. U većini slučajeva je potrebno ponovno pokrenuti emulaciju.
    
    Ako niste sigurni ostavite ovu opciju isključenu.

en: Monospaced font
hr: Font jendakoga razmaka

en: Multiply
hr: Pomnožiti

en: NP Add
hr: NP Dodaj

en: NP Begin
hr: NP Počni

en: NP Decimal
hr: NP Decimalan

en: NP Delete
hr: NP Obriši

en: NP Divide
hr: NP Podijeli

en: NP Down
hr: NP Dolje

en: NP End
hr: NP Kraj

en: NP Equal
hr: NP Jednako

en: NP Insert
hr: NP Umetnuti

en: NP Left
hr: NP Lijevo

en: NP Multiply
hr: NP Pomnoži

en: NP Page Down
hr: NP Stranicu dolje

en: NP Page Up
hr: NP Stranicu gore

en: NP Right
hr: NP Desno

en: NP Space
hr: NP Razmak

en: NP Subtract
hr: NP Oduzmi

en: NP Up
hr: NP Gore

en: Name:
hr: Ime:

en: Name:
hr: Ime:

en: Native GCI files(*.gci)
hr: Izvorne GCI datoteke(*.gci)

en: New Scan
hr: Nova Pretraga

en: Next Page
hr: Iduća Stranica

en: Next Scan
hr: Iduća Pretraga

en: No audio output
hr: Nema izlaz za zvuk

en: No description available
hr: Opis nije dostupan

en: No file loaded
hr: Nijedna datoteka nije učitana

en: No recorded file
hr: Video snimke nema

en: None
hr: Ništa

en: Not Equal
hr: Nije Jednako

en: Not Set
hr: Nije Postavljeno

en: Not connected
hr: Nije spojen

en: Notes:
hr: Bilješke:

en: Notice
hr: Napomena

en: Nunchuk
hr: Wii Nunchuk

en: Object Range
hr: Domet Objekta

en: Off
hr: Isključeno

en: Offset:
hr: Neutralizirati:

en: On-Screen Display Messages
hr: Poruke na emulacijskom ekranu

en: Only %d blocks available
hr: Samo %d blokova memorije dostupno

en: Open
hr: Otvori

en: Open &containing folder
hr: Otvoriti &sadržavajuću mapu

en: Open Wii &save folder
hr: Otvoriti Wii &direktorij snimaka

en: Open file...
hr: Otvori datoteku...

en: OpenAL: can't create context for device %s
hr: OpenAL: nemogućnost stvaranja konteksta za uređaj %s

en: OpenAL: can't find sound devices
hr: OpenAL: ne mogu pronaći uređaj za zvuk

en: OpenAL: can't open device %s
hr: OpenAL: ne mogu otvoriti uređaj %s

en: Options
hr: Opcije

en: Orange
hr: Narančasti

en: Order of files in the File Directory do not match the block order
    Right click and export all of the saves,
    and import the saves to a new memcard
hr: Raspored datoteka u direktoriju ne odgovara rasporedu blokova.
    Desni klik za izvoz svih snimaka,
    i ponovni uvoz u novu memorijsku karticu

en: Other
hr: Drugo

en: Output
hr: Izlaz

en: Pads
hr: Pad-ovi

en: Page Down
hr: Prema Dolje

en: Page Up
hr: Prema Gore

en: Paragraph
hr: Paragraf

en: Patches
hr: Zakrpe

en: Paths
hr: Mape

en: Pause
hr: Pauza

en: Per-Pixel Lighting
hr: Osvjetljenje po pikselu

en: Perfect
hr: Savršeno

en: Perspective %d
hr: Perspektiva %d

en: Play
hr: Pokreni

en: Play Recording
hr: Pokreni Video Snimak

en: Playable
hr: Igrivo

en: Playback Options
hr: Postavke Reprodukcije

en: Players
hr: Igrači

en: Please confirm...
hr: Molimo vas da potvrdite...

en: Please create a perspective before saving
hr: Prvo stvorite perspektivu pa tek onda snimite

en: Post-Processing Effect:
hr: Post-Processing Efekt:

en: Prev Page
hr: Prijašnja Stranica

en: Previous Page
hr: Prethodna Stranica

en: Print
hr: Printaj

en: Profile
hr: Profil

en: Properties
hr: Svojstva

en: Question
hr: Pitanje

en: Quit
hr: Izlaz

en: R Button
hr: R Tipka

en: R-Analog
hr: R-Analogan

en: Radius
hr: Radijus

en: Range
hr: Domet

en: Read-only mode
hr: Samo za čitanje

en: Real
hr: Stvaran

en: Record
hr: Snimi Video

en: Recording Info
hr: Info o Snimljenom Videu

en: Recording Options
hr: Opcije Snimanja Videa

en: Red
hr: Crveni

en: Red Left
hr: Crvena Lijevo

en: Red Right
hr: Crvena Desno

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Refresh List
hr: Osvježi popis

en: Refresh game list
hr: Osvježi popis igrica

en: Remove
hr: Ukloni

en: Render the scene as a wireframe.
    
    If unsure, leave this unchecked.
hr: Obradi scenu kao žičani okvir.
    
    Ako niste sigurni ostavite ovu opciju isključenu.

en: Render to Main Window
hr: Obrađivati u Glavnom prozoru

en: Reset
hr: Resetiraj

en: Results
hr: Rezultati

en: Revision:
hr: Revizija:

en: Right
hr: Desno

en: Right Stick
hr: Desna Gljiva

en: Sa&ve State
hr: Sn&imi stanje igre

en: Safe
hr: Sigurno

en: Save
hr: Snimi

en: Save GCI as...
hr: Snimi GCI kao...

en: Save State
hr: Mjesta Snimanja

en: Save State Slot 1
hr: Snimi Stanje Igre 1

en: Save State Slot 10
hr: Mjesto za Stanje Snimanja 10

en: Save State Slot 2
hr: Snimi Stanje Igre 2

en: Save State Slot 3
hr: Snimi Stanje Igre 3

en: Save State Slot 4
hr: Snimi Stanje Igre 4

en: Save State Slot 5
hr: Snimi Stanje Igre 5

en: Save State Slot 6
hr: Snimi Stanje Igre 6

en: Save State Slot 7
hr: Snimi Stanje Igre 7

en: Save State Slot 8
hr: Snimi Stanje Igre 8

en: Save State Slot 9
hr: Mjesto za Stanje Snimanja 9

en: Save State...
hr:  Mjesto Snimanja...

en: Save as...
hr: Snimi kao...

en: Save compressed GCM/ISO
hr: Spremi komprimiranu GCM/ISO datoteku

en: Save decompressed GCM/ISO
hr: Spremi dekomprimirane GCM/ISO datoteke

en: Savestate movie %s is corrupted, movie recording stopping...
hr: Mjesto snimanja za video %s je oštećeno, snimanje videa se prekida...

en: Scaled EFB Copy
hr: Umanjena EFB kopija

en: Scanning %s
hr: Tražim %s

en: Scanning for ISOs
hr: Tražim ISO datoteke...

en: Scanning...
hr: Tražim...

en: ScrShot
hr: UslikajZaslon

en: Search
hr: Traži

en: Search Subfolders
hr: Pretraži Podmape

en: Section %s not found in SYSCONF
hr: Odjeljak %s nije pronađen u SYSCONF

en: Select
hr: Odaberi

en: Select The Recording File
hr: Odaberite Video Snimak

en: Select a Wii WAD file to install
hr: Odaberite Wii WAD datoteku za instalaciju

en: Select a save file to import
hr: Odaberite snimak igre za uvoz

en: Select the file to load
hr: Odaberite datoteku za učitavanje

en: Select the save file
hr: Odaberite snimak igre

en: Select the state to load
hr: Odaberite stanje igre za učitavanje

en: Select the state to save
hr: Odaberite mjesto snimanja

en: Selected controller profile does not exist
hr: Odabrani profil kontrolera ne postoji.

en: Selected font
hr: Odabrani font

en: Send
hr: Poslati

en: Sensor Bar Position:
hr: Pozicija Senzora:

en: Separator
hr: Rastavljač

en: Set as &default ISO
hr: Postavite kao &uobičajeni ISO

en: Set as default Memcard %c
hr: Postavite kao uobičajenu Memorijsku Karticu %c

en: Shake
hr: Protresti

en: Show &Log
hr: Pokaži &Zapis

en: Show &Toolbar
hr: Pokaži &Alatnu Traku

en: Show Drives
hr: Pokaži Pogone

en: Show FPS
hr: Pokaži FPS

en: Show France
hr: Pokaži Francusku

en: Show GameCube
hr: Pokaži GameCube

en: Show Input Display
hr: Pokaži Unos Tipki

en: Show Italy
hr: Pokaži Italiju

en: Show JAP
hr: Pokaži Japan

en: Show Korea
hr: Pokaži Koreju

en: Show Language:
hr: Pokaži Jezik:

en: Show Log &Configuration
hr: Pokaži Konfiguraciju za &Zapis

en: Show PAL
hr: Pokaži PAL

en: Show Platforms
hr: Pokaži Platforme

en: Show Regions
hr: Pokaži Regije

en: Show Statistics
hr: Pokaži Statistike

en: Show Taiwan
hr: Pokaži Taivan

en: Show USA
hr: Pokaži SAD

en: Show Wii
hr: Pokaži Wii

en: Show a confirmation box before stopping a game.
hr: Pokaži prozor za potvrdu prije zaustavljanja igre.

en: Show first block
hr: Pokaži prvi blok

en: Show save blocks
hr: Pokaži spremljene blokove

en: Show save comment
hr: Pokaži komentare

en: Show save icon
hr: Pokaži ikone

en: Show save title
hr: Prikaži naslove

en: Show the number of frames rendered per second as a measure of emulation speed.
    
    If unsure, leave this unchecked.
hr: Pokaže broj sličica obrađenih u sekundi.
    
    Ako niste sigurni ostavite ovu opciju isključenu.

en: Simplified Chinese
hr: Pojednostavljeni Kineski

en: Size
hr: Veličina

en: Skip BIOS
hr: Preskoči BIOS

en: Skip DCBZ clearing
hr: Preskoči čišćenje DCBZ

en: Skip EFB Access from CPU
hr: Ignoriraj EFB zahtjev procesora

en: Slot A
hr: Utor A

en: Slot B
hr: Utor B

en: Snapshot
hr: Snimka stanja

en: Software rendering is an order of magnitude slower than using the other backends.
    It's only useful for debugging purposes.
    Do you really want to enable software rendering? If unsure, select 'No'.
hr: Softversko Izvođenje je užasno sporo.
    Korisno je samo u procesu otklanjanja grešaka.
    Da li zbilja želite omogućiti Softversko Izvođenje? Ako niste sigurni odaberite "Ne".

en: Sound Settings
hr: Postavke Zvuka

en: Space
hr: Razmak

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Speaker Volume:
hr: Glasnoća Zvučnika:

en: Speed up Disc Transfer Rate
hr: Ubrzati Transfer sa Diska

en: Standard Controller
hr: Standardni Kontroler

en: Start Recording
hr: Počni Snimati Video

en: State
hr: Stanje

en: Steering Wheel
hr: Volan

en: Stick
hr: Gljiva

en: Stop
hr: Zaustavi

en: Stretch to Window
hr: Rastegni do Prozora

en: Strum
hr: Drndanje

en: Subtract
hr: Oduzmi

en: Successfully exported file to %s
hr: Uspješan izvoz datoteke u %s

en: Successfully imported save files
hr: Uvoz snimaka je uspješno obavljen

en: Swing
hr: Zamah

en: Synchronize GPU thread
hr: Sinkroniziraj GPU threadove

en: Synchronizes the GPU and CPU threads to help prevent random freezes in Dual Core mode. (ON = Compatible, OFF = Fast)
hr: Sinkronizira GPU i CPU threadove da bi se izbjegla rušenja dok su dvije jezgre procesora omogućene. (UKLJUČENO= Kompatibilnost, ISKLJUČENO= Ubrzanje)

en: System Language:
hr: Jezik Sustava:

en: TAS Input
hr: TAS Unos

en: Table Left
hr: Ploča Ulijevo

en: Table Right
hr: Ploča Udesno

en: Take Screenshot
hr: Uslikaj Ekran

en: Test
hr: Testirati

en: Texture Cache
hr: Predmemorija za Teksture

en: Texture Format Overlay
hr: Prekriti Format Teksture

en: The WAD has been installed successfully
hr: WAD je uspješno instaliran

en: The address is invalid
hr: Adresa je nevažeća

en: The file %s already exists.
    Do you wish to replace it?
hr: Datoteka %s već postoji.
    Da li ju želite zamijeniti?

en: The file %s could not be opened for writing. Please check if it's already opened by another program.
hr: Datoteka %s se nije mogla otvoriti za pisanje. Provjerite da li je datoteka već otvorena u nekom drugom programu.

en: The file %s was already open, the file header will not be written.
hr: Datoteka %s je već bila otvorena, nastavak datoteke neće biti upisan.

en: The resulting decrypted AR code doesn't contain any lines.
hr: Rezultirajući de-šifrirani AR kod ne sadrži niti jedan redak.

en: The selected language is not supported by your system. Falling back to system default.
hr: Vaš sistem ne podržava odabrani jezik. Vraćam na zadane postavke.

en: The server and client's NetPlay versions are incompatible!
hr: Verzije servera i klijenta su inkompatibilne!

en: The server is full!
hr: Server je pun!

en: The server responded: the game is currently running!
hr: Server je odgovorio: igra je već pokrenuta!

en: The server sent an unknown error message!
hr: Server je poslao poruku o nepoznatoj grešci!

en: The specified file "%s" does not exist
hr: Naznačena datoteka "%s" ne postoji

en: The value is invalid
hr: Nevažeća vrijednost

en: Theme:
hr: Tema:

en: There must be a ticket for 00000001/00000002. Your NAND dump is probably incomplete.
hr: Trebala bi biti karta za 00000001/00000002. Vaš NAND dump je vjerovatno nedovršen.

en: These settings override core Dolphin settings.
    Undetermined means the game uses Dolphin's setting.
hr: Ove postavke zamjenjuju standardne Dolphin postavke.

en: This action replay simulator does not support codes that modify Action Replay itself.
hr: AR simulator ne podržava kodove koje utječu na njega samog.

en: Threshold
hr: Prag

en: Tilt
hr: Nagib

en: Title
hr: Naslov

en: To
hr: Do

en: Toggle Fullscreen
hr: Omogući/Onemogući Cijeli Zaslon

en: Top
hr: Vrh

en: Traditional Chinese
hr: Tradicionalni Kineski

en: Tried to load an unknown file type.
hr: Pokušaj učitavanja nepoznatog tipa datoteke.

en: Triggers
hr: Okidači

en: Trying to read from invalid SYSCONF
hr: Pokušavam čitati iz nevažeće SYSCONF datoteke

en: Turntable
hr: Wii Turntable

en: Type
hr: Tip

en: USA
hr: SAD

en: Unable to create patch from given values.
    Entry not modified.
hr: Nije moguće kreirati zakrpu sa unesenim vrijednostima.
    Pristup nije promijenjen.

en: Undo Load State
hr: Poništi Posljednje Učitavanje

en: Unexpected 0x80 call? Aborting...
hr: Neočekivani 0x80 poziv? Prekidanje...

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Unknown DVD command %08x - fatal error
hr: Nepoznata DVD naredba %08x - kobna greška

en: Unknown entry type %i in SYSCONF (%s@%x)!
hr: Nepoznati tip unosa %i u SYSCONF (%s@%x)!

en: Unknown message received with id : %d
hr: Nepoznata poruka primljena sa identifikatorom : %d

en: Unknown message with id:%d received from player:%d Kicking player!
hr: Nepoznata poruka sa identifikatorom:%d  primljena od igrača:%d Izbacujem igrača!

en: Up
hr: Gore

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Use Fullscreen
hr: Prikaz preko cijelog ekrana

en: Use Hex
hr: Koristi Hex

en: Use Panic Handlers
hr: Koristi Rješavanje Panike

en: Utility
hr: Uslužni program

en: V-Sync
hr: V-Sinkro

en: Value
hr: Vrijednost

en: Value:
hr: Vrijednost:

en: Value:
hr: Vrijednost:

en: Verbosity
hr: Preopširno

en: Virtual
hr: Virtualan

en: Volume
hr: Glasnoća

en: WAD installation failed: error creating %s
hr: WAD instalacije nije uspjela: pogreška u stvaranju %s

en: WAD installation failed: error creating ticket
hr: WAD instalacije nije uspjela: pogreška u stvaranju karte

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Warning - starting DOL in wrong console mode!
hr: Upozorenje - pokrećem DOL u krivom načinu rada konzole!

en: Warning - starting ISO in wrong console mode!
hr: Upozorenje - pokrećem ISO u krivom načinu rada konzole!

en: Warning! it is advised to backup all files in the folder:
    %s
    Do you wish to continue?
hr: Upozorenje! Preporučeno je da napravite pričuvnu kopiju svih datoteka u direktoriju:
    %s
    Da li želite nastaviti?

en: Warning: This will overwrite any existing saves that are in the folder:
    %s
    and have the same name as a file on your memcard
    Continue?
hr: Upozorenje: Ovo će zamijeniti sve postojeće snimke u navedenoj mapi:
    %s
    koje imaju isto ime kao datoteke na memorijskoj kartici
    Nastaviti?

en: WaveFileWriter - file not open.
hr: WaveFileWriter - datoteka nije otvorena.

en: Widescreen Hack
hr: Prisili Široki Ekran

en: Width
hr: Širina

en: Wii Console
hr: Wii Konzola

en: Wii NAND Root:
hr: Wii NAND Korijen:

en: WiiWAD: Could not read from file
hr: WiiWad: Neuspjeh u čitanju datoteke

en: Windows Left
hr: Prozor Lijevo

en: Windows Right
hr: Prozor Desno

en: Working...
hr: Obrada...

en: Write to Console
hr: Piši u Konsolu

en: Write to File
hr: Piši u Datoteku

en: Write to Window
hr: Pisati na Prozor

en: Yellow
hr: Žuti

en: You can't close panes that have pages in them.
hr: Ne možete zatvoriti okna koja u sebi sadrže stranice.

en: You must enter a valid decimal, hexadecimal or octal value.
hr: Morate unijeti važeću decimalnu, heksadecimalnu  ili oktavnu vrijednost.

en: You must enter a valid profile name.
hr: Morate unijeti valjano ime za profil.

en: You must restart Dolphin in order for the change to take effect.
hr: Morate ponovno pokrenuti Dolphin da bi promjene imale efekta.

en: Your DSP ROMs have incorrect hashes.
    Would you like to stop now to fix the problem?
    If you select "No", audio might be garbled.
hr: Vaš DSP ROM ima netočne hasheve.
    Da li želite prekinuti izvođenje te riješiti problem?
    Ako odaberete "Ne", zvuk će vam biti izopačen.

en: Your GCM/ISO file seems to be invalid (invalid country).
    Continue with PAL region?
hr: Čini se da je vaša GCM/ISO datoteka nevažeća (nevažeća država).
    Nastaviti sa PAL regijom?

en: Zero 3 code not supported
hr: Zero 3 kod nije podržan

en: [ waiting ]
hr: [ čekanje ]

en: wxExecute returned -1 on application run!
hr: wxExecute je vratio vrijednost -1 prilikom pokretanja aplikacije!

en: | OR
hr: | ILI
